SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 09-03-2021 16:36   Güncelleme : 09-03-2021 16:36

AK PARTİ SEYDİKEMER İLÇE GENÇLİK KOLLARI 8 MART DOLAYISIYLA KARANFİL DAĞITTI

AK Parti Seydikemer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ilçedeki kadın esnafa ve vatandaşlara karanfil dağıttı.

AK PARTİ SEYDİKEMER İLÇE GENÇLİK KOLLARI 8 MART DOLAYISIYLA KARANFİL DAĞITTI

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamaları kapsamında AK Parti Seydikemer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker ve yönetim kurulu üyeleri, Seydikemer’de çalışan kadın esnaflara ve vatandaşlara karanfil dağıtarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

KADIN ANADIR, CANDIR, KARDEŞTİR

Geleceğimizin güvencesi kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan AK Parti Seydikemer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker, “Dünyamızı varlıklarıyla güzelleştiren, geleceğimizi şekillendiren kadınların Kadınlar Gününü kutluyorum. Kadın anadır, candır, kardeştir. Anadolu’nun bereketli topraklarıyla yoğrulan, bu toprakların bereketini çocuklarına aşılayan kadınlarımızın hakkı ödenmez. O yüzden 1 gün değil her gün kadınlara değerli olduklarını göstermeliyiz. AK Parti Seydikemer Gençlik Kolları olarak kadına toplumun her aşamasında gösterdiği mücadelede destek oluyoruz ve olmaya devam edeceğiz. AK Parti olarak kadına yönelik her türlü şiddetin karşısındayız.  Kadına çok büyük değer veren ve bu konuda dünyaya öncü olan bir medeniyetten geliyoruz. Bu bilinç ile AK Parti hükümeti döneminde kadınlara verilen hak ve önem daha da hassasiyetle ele alınmakta ve toplumun her kesiminde kadınlara öncelik tanınmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit anneleri ve gazi eşleri olmak üzere tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.”