MUĞLA TÜRK
Giriş Tarihi : 02-02-2021 20:28   Güncelleme : 02-02-2021 20:28

AK PARTİ MUĞLA İL BAŞKANI KADEM METE'NİN TEŞEKKÜR MESAJI

AK PARTİ MUĞLA İL BAŞKANI KADEM METE'NİN TEŞEKKÜR MESAJI

İl Başkanlığımızın 7.Olağan Kongresini 1 Şubat Pazartesi günü saat 12.00 de Menteşe ilçemizde gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın telekonferans yöntemi ile katıldığı, Genel Başkan Vekilimiz Profesör Dr Numan Kurtulmuş’un ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Nurettin Canikli’nin teşrif ettiği kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum.

 

 

7.olağan İl kongremiz, 2023 ve 2024 seçimleri yolunda teşkilatımız için taze bir başlangıç, davamız için ise güçlü bir vuslat oldu. Kongremize, iş günü olmasına ve soğuk havaya rağmen delegelerimizin, partililerimizin ve vatandaşlarımızın yoğun ilgisi, bunun yanında gelemeyen dava arkadaşlarımızın telefonları bizi ziyadesiyle mutlu etti.

 

Bu güzel günde yanımızda olan Bölge koordinatörümüz ve MKYK üyemiz Manisa Milletvekilimiz Sayın Murat Baybatur’a MKYK Üyemiz , İzmir Milletvekilimiz ve il koordinatörümüz Sayın Mahmut Atilla Kaya’ya, MKYK Üyemiz , Çorum Milletvekilimiz Sayın Ahmet Sami Ceylan’a, Kütahya Milletvekilimiz Sayın İshak Gazel’e, Muğla Milletvekillerimiz Sayın Mehmet Yavuz Demir’e, Sayın Yelda Erol Gökcan ‘a önceki dönem milletvekillerimize ve il başkanlarımıza ilçe başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza teşekkür ediyorum.

 

Yeni dönemde yönetim kurulumuza onay veren kıymetli delegelerimize, partimiz mensubu kardeşlerime ve değerli misafirlerimize; kongremize iştirak ederek teşkilatımızın birlik ve dirliğine yaptıkları katkı nedeniyle şükranlarımı sunuyorum.

Görev alan kamu görevlisi arkadaşlarıma görevlerinde başarılar diliyorum.

 

Kongre günü her bir parti üyemizin ve Muğlalı hemşehrimizin gözlerindeki ışık için canla başla çalışmaya söz veriyor, tüm teşkilat mensuplarımızı sevgide buluşmaya ve Muğla için çalışmaya davet ediyorum.

İnanıyorum ki kongremizin ardından Muğla’da bizden hizmet bekleyen insanımıza karşı sorumluluğumuz daha da arttı. Bu yükü hep beraber omuzlayalım ve cennet Muğla’mızı daha yaşanabilir kılalım. Kongre sonucumuzun bir kez daha hayırlı olmasını temenni ediyorum. Selam ve saygılarımla

                                                                                                            AK PARTİ MUĞLA İL BAŞKANI

                                                                                                                         KADEM METE