MUĞLA TÜRK
Giriş Tarihi : 22-04-2021 11:54   Güncelleme : 22-04-2021 11:54

AK PARTİ MUĞLA İL BAŞKANI KADEM METE'NİN 23 NİSAN MESAJI

AK PARTİ MUĞLA İL BAŞKANI KADEM METE'NİN 23 NİSAN MESAJI

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 

Mesajında "Eşine az rastlanılan bir mücadelenin Başkomutanı, Türkiye Büyük Millet Meclisimizin ilk Başkanı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle, yad ediyorum.” İfadelerine yer veren il başkanı açıklamasına şu şekilde devam etti.

 

 

“Gazi Meclisimizin kuruluşunun 101 yılına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yüce milletimiz yokluklar ve zorluklar içerisinde olan bir milletin vatan ve bağımsızlık uğruna neler yapabileceğini göstermiştir.

 

Verdiği eşsiz mücadele ile bağımsızlığını kaybetmiş tüm milletlere örnek olmuş, kurduğu meclis ile de egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğunu tüm dünyaya ilan etmiştir.

 

Gazi Meclisimizin kurulduğu günü tüm dünya çocuklarına armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, tüm şehit ve gazilerimizi bugün vesilesi ile rahmetle ve saygıyla yad ediyorum.

 

 

Ülkemiz çocuklarının, savaşın ve yokluğun ortasında yaşam mücadelesi veren çocuklarımızın ve tüm dünya çocuklarımızın bayramını tebrik ediyorum

 

 

Tarihi şan ve şerefle dolu aziz milletimizin iradesinin tecelli ettiği Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin ilelebet yaşayacağını bir kez daha ifade etmek istiyorum.

 

Darbecilere, cuntacılara, vesayet hevesi ile yaşayan tüm odaklara milletimizin asla fırsat vermeyeceğinin bilinmesini özellikle belirtiyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik ediyorum.

 

 

 

AK Parti Muğla İl Başkanı

Kadem Mete