MUĞLA TÜRK
Giriş Tarihi : 18-01-2021 23:08   Güncelleme : 18-01-2021 23:40

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem METE'den Serap Ülkü Medya A.Ş'ye Ziyaret

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem METE'den Serap Ülkü Medya A.Ş'ye Ziyaret

AK Parti Muğla İl Kongresi 1 Şubat 2021 Pazartesi günü gerçekleştirilecek. Kongre öncesi çalışmalarına hız veren AK Parti İl Başkanı Kadem Mete  yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Serap Ülkü Medya A.Ş' yi ziyaret ederek kongre çalışmaları hakkında bilgi verdi ve görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaret sırasında konuşan Kadem Mete, kongrede aday olup olmayacağı konusundaki söylentilere de açıklık getirirken, kongrede tekrar aday olduğunu açıkladı.

Mete; “ Kongremiz normalinde 15 Şubat 2021 tarihinde yapılacaktı. Fakat pandemiden dolayı öne alındı ve 1 Şubat’a tarih verildi. Bir çok ilde il kongremizi yaptık. Sayın cumhurbaşkanımız ve genel merkez yönetimimiz mevcut il başkanları ile devam edecekleri illerin kongre takvimlerini görevdeki il başkanlarına bildirdi. Sayın Cumhurbaşkanımız ve teşkilat başkanımızın olurları ile kongrede tekrar adayım. Başka aday çıkar mı çıkmaz mı bilmiyorum. Ama Cumhurbaşkanımızın bu kararına Muğla'dan bir partilimizin karşı çıkacağına inanmıyorum" ifadelerini kullandı.