FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 22-01-2021 19:36   Güncelleme : 23-01-2021 16:57

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete Ziyaretlerine Devam Ediyor

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, genel kurul sürecinde ilçe programlarına devam ediyor. 

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, meclis üyeleri ve parti delegeleri ile toplantıda bir araya geldi. Fethiye Ak Parti İlçe binasında yapılan organizasyonda AK Parti Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz ve diğer ilgililerin de yer aldığı toplantıda kongre ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.  

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk konuşmasında, “İl Başkanımız Kadem Mete bugün bizlerle toplantıda bir araya geldi. Her zaman kendisinin arkasındayız. Teşkilat olarak 2023 yılına hazır olduğumuzu gösterdik” dedi. 

AK Parti Muğla İl Teşkilatı’nın 1 Şubat Pazartesi günü yapılacağını belirten İl Başkanı Kadem Mete; bu zamana kadar yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Mete, “Pandemiden dolayı ertelenen bir kongre süreci yaşadık. 3 Ocak’tan bu yana süreç yine başladı. Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması olmasından dolayı Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri kongremiz gerçekleştiriliyor. Genel Merkezimiz bizim için de 1 Şubat tarihini uygun gördü. Bu toplantıda delegelerimizle sohbet ediyoruz. Hepsinin oylarına talibiz” dedi.