MUĞLA TÜRK
Giriş Tarihi : 26-12-2021 14:03   Güncelleme : 26-12-2021 14:03

Ak Parti Muğla İl Başkan Yardımcısı Barış Eğilmez '' Sen ey darbe şakşakçısı partinin il başkanı''

Ak Parti Muğla İl Başkan Yardımcısı Barış Eğilmez '' Sen ey darbe şakşakçısı partinin il başkanı''

Sen ey darbe şakşakçısı partinin il başkanı!!!

Sen ey Emperyalizm düşmanı gibi görünüp sabah akşam yabancı büyükelçilere yaltaklanan partinin il başkanı!!!

Sen ey sabah-akşam sermayeye karşı emekçi-devrimci pozu verip her fırsatta TÜSİAD’ın kapısında yatan partinin il başkanı!!!

Sen ey parti içi taciz ve tecavüzler neredeyse kurumsal hale gelmiş sözde kadın hakları savunucusu!!!görünümlü partinin il başkanı.

Sen ey hadsiz!

İl başkanımızla karşılıklı çıktığınız televizyon programında konusu ilimizin imar sorunları olduğu ve soruların bile önceden bilindiği programda 3 cümleyi yan yana getirmeyi beceremeyen beceriksiz. Senin bize cahil demen kendi cahilliğinin ispatıdır ve sinek vızıltısından öte bir şey değildir lâkin her kötü söz gibi bu saçmalıklarının da sana iadesi gerektiğindendir bu cevabımız.

Bırakınız ülkeyi, dünya siyasi tarihine damga vurmuş bir adama ve partisine cahil demenin tek açıklaması olabilir o da psikolojik bir rahatsızlık.

Zamanında askerlerin postallarından medet uman sizler bugün birkaç haftalık döviz hareketlerinden medet umacak kadar siyaset fukarasısınız. Halktan hiç medet ummadınız çünkü siz aslında halka düşmansınız.

Bu ülkede ekonomik sorunları yok saymayan ama bu sorunu çözebilecek tek iradenin de Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti iradesi olduğunu bilen bizler, 24 saat çalışıyoruz tek bir vatan evladı zora girmesin diye. Siz de bunu yapın. Ekonomik sorundan siyasi güç devşirmeyi değil bu sorunlara çözüme omuz vermeyi seçin.

Hepimiz aynı gemideyiz diye cümle kurmaktan ibaret değildir siyaset. Samimiyetle bu topraklara bağlı olmaktır.

Özetle; insan olun.

Barış Eğilmez
AK Parti Muğla İl Başkan Yardımcısı