MUĞLA TÜRK
Giriş Tarihi : 01-01-2021 16:48   Güncelleme : 01-01-2021 18:17

AK Parti Muğla Gençlik Kolları Polis Teşkilatı, Jandarma Kolluk Kuvvetleri ve Sağlık Çalışanlarının Yanında

AK Parti Muğla ve İlçe Gençlik Kolları ziyaretlerini görevli Polis Teşkilatlarına, Jandarma Kuvvetlerine ve Sağlık Çalışanlarına gerçekleştirdiler.

AK Parti Muğla Gençlik Kolları Polis Teşkilatı, Jandarma Kolluk Kuvvetleri ve Sağlık Çalışanlarının Yanında

AK Parti Muğla İl Gençlik Kolları 31 Aralık 2020 akşamında Muğla'nın ilçe teşkilatlarıyla hastaneleri, sağlık merkezlerini ve kolluk kuvvetlerini ziyaret ederek yılbaşı akşamında ailelerinden uzakta, nöbette olan kahramanların yanında oldu. Sokağa çıkma yasağı başlamadan önce yapılan ziyaretlerde nöbet tutan polis, jandarma ve sağlık çalışanlarına meyve sepeti ve kuruyemiş ikram edildi. 

İl merkezindeki program Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Muğla İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Burak Kaplan, İl Kadın Kolları Başkanı Ümmühan Toksöz ve Ana Kademe Yönetim Kurulu üyesi Hamza Akercan'ın katılımlarıyla düzenlendi. İkramlarını başhekimliğe ve idari teşkilata teslim eden AK Gençler personele dağıtımını onlara havale ettikten sonra pandemi kuralları çerçevesinde hastanelerden ayrıldılar.

Bunun yanı sıra Bodrum, Milas, Kavaklıdere, Ula, Datça, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman, Seydikemer ve Fethiye'de de AK Parti İlçe Gençlik Kolları benzeri ziyaretlerini görevli Polis Teşkilatlarına, Jandarma Kuvvetlerine ve Sağlık Çalışanlarına gerçekleştirdiler.

HABER: SERKAN ÇELİK