MİLAS TÜRK
Giriş Tarihi : 02-01-2021 23:17   Güncelleme : 02-01-2021 23:37

AK Parti Milas İlçe Teşkilatından Yılbaşı Moral Ziyareti

AK Parti Milas İlçe Teşkilatı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları pandemi kurallarına uygun şekilde karanfil dağıtımı gerçekleştirdiler

AK Parti Milas İlçe Teşkilatından Yılbaşı Moral Ziyareti

AK Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik, Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir’in danışmanı Emre Güçlü, Milas İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Pamir Barut, Ferhat Acar, Umut Yiğitkaya, Hasret Kaya, Halil Karcıoğlu, Kubilay Bahcivan, Merve Turhan, Cemile Özdemir, Mehmet Önder, Bülent Mutlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Güler Gökbel, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kaya ile birlikte pandemi kurallarına uygun şekilde karanfil dağıtımı gerçekleştirdiler.

Emin Çelik Başkanlığında  gerçekleştirilen program yeni hastane ziyareti ile başladı. Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Tarık Çubukcuoğlu tarafından karşılanan Çelik ve ekibi , hastane çevresindeki vatandaşların yanlarına tek tek uğrayarak karanfil dağıttı. Karanfil dağıtımı sırasında sık sık “bir ihtiyacınız var mı?” diye soran Çelik çevredeki vatandaşların takdirini topladı.  Çelik daha sonra hastane içine geçerek karanfil dağıtımına devam etti. Karanfil dağıtımı sırasında Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileten Çelik ‘’ mutlu ve sağlıklı yıllar ‘’ diledi.  Çelik ve ekibi daha sonra toplantı salonuna geçti. Öncelikle sözü Başhekim Tarık Çubukcuoğlu aldı ve yeni hastanenin Milas için ne kadar büyük ve önemli bir yatırım olduğundan bahsetti. Daha sonra sözü Emin Çelik’e devretti. Çelik sağlık çalışanları arasından seçilen temsilcilere konuşan Çelik; “Sağlık camiasının değerli temsilcileri beni ekibimi bu zor şartlarda burada bu muhteşem karşılama ile karşıladığınız için sizlere en samimi duygularla teşekkür ediyorum.  Hayat dinamik bir kavram bizler eski topbaşında ki hastanenin olduğu günlerden daha sonra buradan önceki hastanenin olduğu günlere ve şimdide bu muhteşem ekiple bu muhteşem hastaneyi ziyarete geldik. Başta devletimizin, devletimizin başındaki insanın (Recep Tayyip Erdoğan) ve sizinki donanımlı insanların neler başardığını gördükçe bu millet adına gururlanıyoruz. Ülkemiz, başta dünya zor bir süreçten geçiyor.  Ciddi imtihanlarla imtihan oluyoruz. Kimileri buna mikro biyolojik silah diyor, kimileri doğal bir hastalık diyor. Adının ne olduğu tam anlaşılamıyor ama dünyayı çok ciddi anlamda yorduğu ve üzdüğü kesin. Nasıl savaşta ordular ve komutanlar ülkesi için canını ortaya koyup o zaferlerde yıllarca konuşuluyorsa sizlerde bugün bu sağlık ordusunun yıllarca konuşulacağı ismi altın harflerle Türk Tarihine yazılacağı insanlarsınız. Sizlere bunları söylerken tüm içtenliğimle kalbimle söylüyorum.  Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır… “ dedi. 


Çelik ve ekibi daha sonra Karadeveci Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ettiler. Burada pandemi güvenliği nedeni ile içeri girmeyerek rehabilitasyon merkezinin bahçesinde beklediler.  Burada tedavi gören hastalara bahçeden selam verdiler. Özellikle İlçe Başkanı Emin Çelik’in sürekli üst kat pencerelere dönerek elleriyle onlara sevgisini gösterdiği ve kalp çizerek onlara hediye etmesi duygusal anlar yaşattı.  Çelik ve ekibi daha sonra Maliye binasını ziyaret edip karanfil dağıttı.  Daha sonra Kaymakamlık binasına giderek burada bulunan tüm kurumlarda bulunan vatandaş ve memurlara karanfil dağıtımı gerçekleştirdiler.  Daha sonra Milas Kaymakamı Eren Aslan’ı ziyaret ettiler. Daha sonra Çelik ve ekibi İlçe Tarım’a giderek karanfil dağıtmaya devam ettiler. Son olarak da Milas Sosyal Yardımlaşma Binasına (SHM) geçtiler. Burada çalışanlara karanfil dağıtan Çelik ve ekibi yoldan geçen hiçbir insanı es geçmediler.  Çelik; “Bizim yegane amacımız liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını dağıtmak ve Milas halkının her zaman yanında olduğunu göstermektir.  Bizler hiçbir zaman oturmaya gelmedik. Bugün yüzlerce insanla pandemi kuralları çerçevesinde liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ilettik, yeni yılın onlara sağlık ve huzur getirmesini diledik ve onlara dedik ki bizler her daim sizlerin yanındayız.  Biz siyaset yapmaktan ziyade hizmet yapmaya gayret ediyoruz. Buradan da yine belirteyim. Milaslı tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutlarız.  Bizler onlara hizmet için buradayız” dedi.

HABER: SERKAN ÇELİK