FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 12-03-2021 10:42   Güncelleme : 12-03-2021 10:42

AK PARTİ FETHİYE İLÇE BAŞKANI VE YÖNETİMİ MUĞLA ZİYARETLERİNDEYDİ

AK PARTİ FETHİYE İLÇE BAŞKANI VE YÖNETİMİ MUĞLA ZİYARETLERİNDEYDİ

AK PARTİ FETHİYE İLÇE BAŞKANI VE YÖNETİMİ MUĞLA ZİYARETLERİNDEYDİ

 

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Muğla’da ziyaretlerde bulundu. Öztürk ve yönetimi ilk olarak Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek’i, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü Mevlana Koordinatörü ve Farabi Koordinatörü Prof. Dr. Muhittin Tataroğlu ve Muğla Sosyal Hizmetler Müdürü Seyfi Bozçelik’i makamında ziyaret ederek Fethiye’de yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulundu.

 

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Fethiye’de yapılan ve yapılacak olan bir takım proje ve çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunmak üzere Muğla da bir takım ziyaretler gerçekleştirdi. Başkan Turgay Öztürk’e ziyaretlerinde AK Parti Fethiye İlçe Başkan Yardımcıları Murat Koyuncu, Salih Dündar ve Kerim Arslan eşlik ettiler. AK Parti heyeti ilk olarak, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek’i makamında ziyaret ederken, takibinde de Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü Mevlana Koordinatörü ve Farabi Koordinatörü Prof. Dr. Muhittin Tataroğlu ve Muğla Sosyal Hizmetler Müdürü Seyfi Bozçelik’i ziyaret ettiler.

Oldukça samimi ve hoş sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretler sonrası kısa değerlendirmede bulunan AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Fethiye ilçemiz için oldukça olumlu ziyaretler gerçekleştirdik. Ziyaretlerimizde Fethiye’mize geçmiş dönemlerde yapılan çalışmaları ve önümüzdeki dönemlerde yapacak olduğumuz çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulunduk. Biz göreve geldiğimizde dediğimiz gibi, Fethiye’miz ve halkımız için çok çalışacağız.Gece gündüz yorulmadan ekibimizle birlikte hizmetkarlığa devam edeceğiz” dedi.