FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 31-12-2020 16:52   Güncelleme : 31-12-2020 16:52

AK Parti Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil'Den Yeni Yıl Mesajı

2023, 2053 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda Fethiye Gençlik Kolları olarak durmaksızın yolumuza devam ediyoruz ve gece gündüz demeden gençlik için milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz.

AK Parti Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil'Den Yeni Yıl Mesajı

Milletçe, başta Covid-19 virüsü olmak üzere birçok felaketle mücadele ettiğimiz 2020 yılını geride bırakırken, 2021 yılının; pandeminin en kısa sürede sonlandığı, aziz milletimizin birlik ve beraberliğinin pekiştiği, toplumsal dayanışma ve yardımlaşma duygularımızın daha da kuvvetlendiği, terörden ve her türlü şiddetten uzak; sağlık, barış, huzur ve bereketli bir dönem olmasını temenni ediyorum.

Yeni yılda, umutlarımızı tazeleyerek, hedeflerimize ulaşmak için çok çalışıp, toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek ilçemizin, ilimizin ve ülkemizin gelişmesi için daha çok çalışacağız. 

2021 yılının ülkemizde, bölgemizde ve ilimizde acıların yaşanmadığı, huzur ve esenliğin hâkim olduğu bir yıl olmasını diliyorum. Sahip olduğumuz bu güzel ülkenin güçlü ve aydınlık bir geleceğe kavuşması için birey olarak sorumluluklarımızın bilinci içerisinde yeni yılı kutluyor; 2021 yılının ülkemize, milletimize, ve kıymetli Fethiyeli hemşehrilerime sağlık, huzur, mutluluk ve iyilikler getirmesini temenni ediyorum.

HABER: SERKAN ÇELİK