SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 01-01-2021 15:51   Güncelleme : 01-01-2021 15:51

AK KADINLAR YENİ YILDA SAĞLIK ÇALIŞANLARINI VE KOLLUK KUVVETLERİNİ UNUTMADI

AK KADINLAR YENİ YILDA SAĞLIK ÇALIŞANLARINI VE KOLLUK KUVVETLERİNİ UNUTMADI

AK KADINLAR YENİ YILDA SAĞLIK ÇALIŞANLARINI VE KOLLUK KUVVETLERİNİ UNUTMADI
AK Parti Seydikemer İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Seydikemer Belediye Meclis Üyesi Zeynep Yalçınsoy, yeni yıla girerken görevleri başında nöbet tutan 112 Acil Sağlık çalışanlarını ve Kolluk Kuvvetlerini ziyaret etti.
AK Parti Seydikemer İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy'a ziyaretinde Kadın Kolları üyeleri eşlik etti . Seydikemer'in farklı noktalarında görevleri başında nöbet tutan sağlık çalışanlarının yeni yıllarını kutlayan Zeynep Yalçınsoy, kadın kolları tarafından hazırlanan hediye paketlerini takdim etti. 
Sağlık Çalışanlarının ziyaretinin ardından Zeynep Yalçınsoy ve beraberindekiler polis ve jandarma noktalarında nöbet tutan kolluk kuvvetlerini ziyaret etti. Burada da hazırlanan hediye paketlerini kolluk kuvvetlerine takdim eden Zeynep Yalçınsoy, 2021 yılının ülkemize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.
Zeynep Yalçınsoy, "Bu zorlu süreçte cansiparane bir mücadelenin kahramanı olan sağlık personelimizin bir anda olsa morellerini iyi tutmak için yanlarında olmak istedik.
Pandeni sürecinde canınız  pahasına  görev yaptığınız,
uykusuz kaldığınız geceler için, sevdiklerinizden ve çocuklarınızdan, eşinizden ayrı geçirdiğiniz her bir dakikanız için, yüzünüzde iz bırakan maske gözlüklerin ardında nefessiz kalıp bizlere nefes olduğunuz için hepinize minnettarız. ALLAH hepinizden razı olsun" dedi.