KAVAKLIDERE
Giriş Tarihi : 01-01-2021 00:59   Güncelleme : 01-01-2021 01:17

AK Gençlik Kavaklıdere'den Hastane Personeli, Polis ve Jandarma Teşkilatına Moral Ziyareti

   Kavaklıdere’de AK Parti Gençlik Kolları trafik kontrol noktasını, ilçe hastanesinde sağlık personellerini, jandarma karakolunu, emniyet güçlerini yerlerinde ziyaret ettiler ve yeni yıl dileklerinde bulundular.

AK Gençlik Kavaklıdere'den Hastane Personeli, Polis ve Jandarma Teşkilatına Moral Ziyareti

Ak Parti Kavaklıdere Gençlik Kolları Başkanı Mert KARADEMİR ve yönetim kurulu, Sağlık Çalışanlarını, Polis Teşkilatını ve Jandarma Kolluk Kuvvetlerini, görev yerlerinde ziyaret etti.

   Kavaklıdere’de AK Parti Gençlik Kolları trafik kontrol noktasını, ilçe hastanesinde sağlık personellerini, jandarma karakolunu, emniyet güçlerini yerlerinde ziyaret ettiler, ikramlıkta bulundular ve yeni yıl dileklerini ilettiler. Sosyal mesafe ve maske kurallarına uyan Gençlik Kolları sohbetleri esnasında 2021’i evlerimizde karşılayacaklarını dile getirirken çalışan tüm mensuplarımızın bu zorlu süreçte yaptıkları fedakarlıklar için duydukları gururlarını da belirttiler. 

   İyi dilekler ve samimiyet içeren sohbetler sonucu Kahramanlarımızın yüzlerindeki tebessümleri, gözlerindeki ışığı görmek Gençlik Kollarını ayrı duygulandırdı.

   Görev yapan tüm çalışanlar için kolaylıklar dileyip, her daim onların kanatları altında olmaktan gurur duyduklarını ifade ettiler. Güzel karşılamaları, sohbetleri ve misafirperverlikleri için de teşekkürlerini dile getirdiler.

 Son olarak Ak Parti Kavaklıdere Gençlik Kolları Yüce Allah'tan yeni yılda hepimiz için sağlık ve huzur temennisinde bulundular.

HABER: SERKAN ÇELİK