MUĞLA TÜRK
Giriş Tarihi : 23-04-2022 16:57   Güncelleme : 23-04-2022 17:44

23 Nisan’da çocuklara anlamlı hediye

Genel Başkanlığı Dr. Oya Canbazoğlu tarafından yönetilen birçok ilde faaliyet gösteren Dünya Türkleri Eğitim ve Kültür Derneği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında, Muğla Merkez Vali Recai Güreli İlkokulu öğrencilerine kitap ve Türk Bayrağı dağıttı.

23 Nisan’da çocuklara anlamlı hediye

 

 

Genel Başkanlığı Dr. Oya Canbazoğlu tarafından yöneltilen birçok ilde faaliyet gösteren Dünya Türkleri Eğitim ve Kültür Derneği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında, Muğla Merkez Vali Recai Güreli İlkokulu öğrencilerine kitap ve Türk Bayrağı dağıttı.

Dünya Türkleri Eğitim ve Kültür Derneği Genel Başkan Yardımcısı Erhan Sayın ve Muğla Yöneticisi Av. Ayşenur Çelik; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla öğrencilere Türk Bayrağı ve kitap hediye ettiler.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Menteşe ilçesinde bulunan Vali Recai Güreli İlkokulu’ndaki programa katılan Dünya Türkleri Eğitim ve Kültür Derneği Genel Başkan Yardımcısı Erhan Sayın ve Muğla Yöneticisi Av. Ayşenur Çelik, öğrencilerin hazırladığı gösterileri izlediler.

 

Etkinlik sonrasında Dünya Türkleri Eğitim ve Kültür Derneği Genel Başkan Yardımcısı Erhan Sayın ve Muğla Yöneticisi Av. Ayşenur Çelik; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla öğrencilere Türk Bayrağı ve kitap takdiminde bulundular.