FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 24-04-2021 14:11   Güncelleme : 24-04-2021 14:11

23 NİSAN OTOBÜSÜ FETHİYE’YE GELDİ

23 Nisan Otobüsü Muğla Valiliği, Muğla İl Mili Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Otobüsü ilk olarak Seydikemer’e ardından  Fethiye’ye geldi.

23 NİSAN OTOBÜSÜ FETHİYE’YE GELDİ

 Şehir merkezinde ve mahallelerde gezen 23 Nisan otobüsünde çocuklara Muğla Valiliği Ve İl Mili Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan hediyeler çocuklar takdim edildi. Fethiye İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Yöneticisi İsmağil Cazağ'ın eşlik etiği otobüste 23 Nisan şarkıları ve marşlar çalındı.

 Konuyla ilgili açıklama yapan Fethiye İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Yöneticisi İsmağil Cazağ "23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramının 101 yıl dönümünü kutluyoruz. Muğla Valimiz Sayın Orhan Tavlı tarafından hazırlanan 23 Nisan otobüsü ilçemizi ziyaret etti.  İlçemizde kısa bir şehir turu yaptık ve öğrencilerimiz le buluştuk. Valiliğimiz ve İl Mili Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan hediyeleri çocuklara taktım ettik.  Bu otobüsün hazırlanmasında emeği geçen Valimiz Sayın Orhan Tavlı ve İl Mili Eğitim Müdürümüz Sayın Pervin Töre’ye teşekkürlerimi sunuyorum. Bunun yanında diğer emeği geçen öğretmen arkadaşlarıma ve diğer ilgililere teşekkür ediyorum 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun” dedi.