GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-10-2021 17:57   Güncelleme : 13-10-2021 18:28

15 Temmuz Federasyonu Muğla İl Başkanlığı şehitlerimizi unutmadı

15 Temmuz Federasyonu Muğla İl Başkanı Gülçin Özcan önderliğinde, şehitlerimizin hayrına lokma etkinliği düzenledi.

15 Temmuz Federasyonu Muğla İl Başkanlığı şehitlerimizi unutmadı

İzan İş Merkezi önünde gerçekleşen programa 15 Temmuz Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Canan Durna, Genel Merkez Teşkilat Başkanı İbrahim Akyol, 15 Temmuz Federasyonu Muğla İl Başkanı Gülçin Özcan, üyeler ve vatandaşlar katıldı. Hazırlanan lokmalar, katılımcılar tarafından vatandaşlara ikram edildi.

15 Temmuz Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Canan Durna yaptığı açıklamada, “15 Temmuz Federasyonu Muğla İl Başkanı Gülçin Özcan tüm şehitlerimizin hayrına lokma etkinliği düzenledi. Genel merkez olarak, bu anlamlı programda il başkanımızı yalnız bırakmadık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

15 Temmuz Federasyonu Muğla İl Başkanı Gülçin Özcan, “Vatanımız ve milletimiz adına canını feda eden tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun. Yaptığımız bu hayrı Allah kabul etsin. Federasyonumuz adına güzel bir etkinlik oldu. Genel Başkanımız Sayın Emre Şahin katılamadığı için Genel Başkan Yardımcımız Sayın Canan Durna ve Genel Merkez Teşkilat Başkanımız İbrahim Akyol beni yalnız bırakmadı. Katılımlarından dolayı kendilerine ve vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.