GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-01-2022 13:11   Güncelleme : 10-01-2022 13:11

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Basın, gerçekleri araştırma, doğru ve gerçek haberlerle kamuoyunu aydınlatma mesleğidir. Demokrasinin temel unsuru haber alma ve yayma özgürlüğüdür. Demokrasinin yaşamasını ve gelişmesini sağlayan kurumların başında basın gelmektedir.

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ  KUTLU OLSUN

 

Basın, gerçekleri araştırma, doğru ve gerçek haberlerle kamuoyunu aydınlatma mesleğidir. Demokrasinin temel unsuru haber alma ve yayma özgürlüğüdür. Demokrasinin yaşamasını ve gelişmesini sağlayan kurumların başında basın gelmektedir. Toplumun ihtiyaç duyduğu her konuda, bilgilendirme, aydınlatma, yönlendirme ve kamuoyu oluşturma gibi önemli bir görevi yerine getirmekte olan basının, bu görevi yerine getirebilmesi için basın özgürlüğü hayati önem taşımaktadır.

 

Toplumun gelişimi ve kalkınma süreci de yer almak adına her türlü zor şartlarda yılmadan çalışarak, ülkemizin ve Muğla ilimizin  sorunlarına ışık tutmadaki gayretli çalışmalarınızdan dolayı tebrik ve teşekkür eder,  Değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayıp sağlık ve başarılar dilerim.MEHMET KORKMAZ  MHP MUĞLA IL BSK