YILMAZ’A DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

Yılmaz’a destek çığ gibi büyüyor

12 Ocak 2019 Cumartesi 16:20 < SİYASET
AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz’a destek giderek büyüyor.

Karagözler Mahallesi’nde bulunan tersane işletmecileri ve tekne sahiplerinin daveti üzerine bir toplantı gerçekleştiren Yılmaz, sorunların en kısa sürede çözüleceğini söyledi.
 
31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde, tersane işletmecileri ve tekne sahipleri AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz’a destek vereceklerini ifade ettiler. Deniz turizminin sorunlarını bildiğini kaydeden Aday Adayı Yılmaz, iktidar desteği il sorunların en kısa sürede çözüleceğini kaydetti.
 
AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz burada yaptığı açıklamada, “Turizm, bölgemize ve ülkemize önemli bir katma değer sağlamaktadır. Sizleri sorunlarını biliyorum. İlk etapta tersanenin taşınması ve körfezin temizliği için bakanlarımızın desteğini alacağım. Böylelikle kış mevsiminde teknelerin modern bir ortamda, daha çabuk bakımının yapılmasını sağlayacağız. Bizim eşsiz koylarımız var. Bunların yurtiçinde ve yurtdışında tanıtımını yapacağız. Fethiye’ye gelen turist sayısının arttırılması için fuarlarda etkin çalışmalarımız olacak” dedi.
 
Tersanenin yıllardır taşınamadığına değinen Yılmaz, “Biz herkesle barışık olacağız. Sizlerin ve bölgemizin sorunlarını büyükşehir meclisine ve bakanlıklarımıza ileteceğim. Tersanenin taşınması konusunda yoğun bir çaba harcayacağım. Halkımızın çok büyük desteği ve güveni var. Bunları boşa çıkarmayacağım” diye konuştu.
 
 
567 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR