YENİ TREND FETHİYE

YENİ TREND FETHİYE

08 Aralık 2018 Cumartesi 14:32 < TURİZM
Bu yıl 12. kez düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi’nde ‘Yeni Trend Fethiye’ sloganıyla kurulan Fethiye standına ilgi yoğun oldu. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, İzmir Travel Turkey Fuarı’na katılım sağlarken, CHP’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığını açıklamasının ardından Muğla’nın tüm ilçe stantlarından Başkan Saatcı’ya ziyaretler gerçekleşti.  Fuarda  Fethiye standını ziyaret eden CHP'li Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar ile başkan Saatcı bir süre sohbet etti. 
 
Kültür ve Turizm Bakanlığının himayesinde, İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri AŞ (İZFAŞ) ve TÜRSAB tarafından İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde organize edilen Travel Turkey İzmir Fuarı ve Kongresi'nde bu yıl 38 ülke ile 48 ilden bin 200'ü aşkın katılımcı yer alıyor. Fuarda 3 gün boyunca sektörün bileşenleri bir araya gelecek.
Başkan Saatcı, Datça, Marmaris, Bodrum stantlarından gelen Belediye Başkanları, STK temsilcileri ve birçok vatandaşla da sohbet etti. Fuarda, “Yeni Trend Fethiye” sloganıyla katılım sağlayan Fethiye standına da ilgi yoğun olurken, Başkan Saatcı gelen misafirleri tek tek ağırladı. Fethiye turizmi, iş dünyasının katılım sağladığı standın açılış kokteylinde turizm ajansı temsilcilerinin Fethiye’ye olan ilgisi dikkatlerden kaçmadı.
252 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR