Anasayfa » Yaşam
2018 COŞKUSU ERKEN YAŞANDI
Sibel Korgül Make Up Studio müşterileri 2018 coşkusunu erken yaşadı.
35 YILLIK GELİN KAYINVALİDESİNİN ÖLÜMÜNE DAYANAMADI
Milas ilçesinde, 35 yıllık gelin, kayınvalidesinin öldüğü gün acıya dayanamayarak beyin kanaması geçirdi. Hastanede 2 gün boyunca yoğun bakım servisinde tedavi gören gelin hayatını kaybedince, kayınvalidesi ile aynı mezarlığa defnedildi.
ENGELLİ VATANDAŞA AKÜLÜ ARABA
Ortaca ilçesinde engelli vatandaşa akülü araba hediye edildi.
MİLAS BELEDİYESİ “BİR ÖMÜR SAADET DİLEYECEK
Milas’ta Sosyal Belediyecilik anlamında örnek olan bir çok projeyi hayata geçiren Milas Belediyesibunlara bir yenisini daha ekliyor.
DAĞDAN TOPLAYIP ARKADAŞLARINA ZİYAFET ÇEKTİLER
Marmaris Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, hafta sonu toplandıkları yaklaşık 70 kilogram çıntarı belediye personeli ile birlikte öğle yemeğinde yedi.
NİKAH TAKISI ‘KELEPÇE’ OLDU
Milas ilçesinde, ilginç bir nikah kıyıldı. Milas İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Kor Barbaros Kızılışık, öğretmen nişanlısıyla 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde hayatını birleştirdi. Kızılışık çifti, nikahın ardından emniyete geldiklerinde Kızılışık’ın görev arkadaşları damat ve geline, nikah takısı olarak ‘kelepçe’ taktı.
TÜRKİYE ÜŞÜYOR, BODRUM YANIYOR
Türkiye genelinde kara kış etkili olurken, turizm kenti Bodrum’da ise yazdan kalma bir gün yaşanıyor. Bodrum’da iki gün etkili olan şiddetli rüzgarın ve yağmurun ardından güneşin yeniden yüzünü göstermesiyle birlikte vatandaşlar sahil kenarlarına akın etti.
TUVALETİ VE SUYU OLMAYAN EVDE YAŞAYAN AİLEYE YARDIM
Muğla’nın Yatağan ilçesinde dağlık alanda tuvaleti, suyu ve banyosu bulunmayan iki gözlü evde yaşam mücadelesi veren Dilektaş ailesi, Muğla Büyükşehir Belediyesinin ‘Paylaşarak Sevindir’ ekibi tarafından yeni bir yuvaya kavuşturuldu.
ENGELLİ VATANDAŞA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ
Milas Kaymakamı Eren Aslan, sosyal medyada takipçisi olan engelli vatandaş Mahmut Türkoğlu’na, kurum amirleriyle birlikte doğum günü sürprizi yaptı.
ÖZEL ÖĞRENCİLER İŞ HAYATINA ATILMAK İSTİYOR
M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki özel bireyler, İŞKUR’un ‘İşbaşı Eğitim Programı’ kapsamında iş hayatına atılmayı bekliyor. İşbaşı Eğitim Programından yararlanmak isteyen işverenlere seslenen özel öğrenciler, kendilerine bir fırsat verilmesini istiyor.