Anasayfa » Yaşam
SAHİLLER KUM ZAMBAKLARININ OLDU
Türkiye'de artık çok ender görülen kum zambakları, tatilcilerin çekilmesiyle birlikte Muğla’nın Datça ilçesi sahillerinde yüzünü göstermeye başladı. Bırakılan çöplerin arasından yükselerek tatilcileri uğurlayan kum zambaklarının koruma altına alınması istendi.
BODRUM GENELİNDE ASFALT ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
Bodrum Belediyesi ekipleri tarafından Bodrum yarımadası genelinde yürütülen asfaltlama çalışmaları hızla devam ediyor.
PARA DOLU ÇANTANIN SAHİBİNİ BULDU
Milas’ta bir alışveriş merkezinde para dolu çanta bulan duyarlı vatandaş, polise müracaatta bulunarak özel üniversite harcı parasını kaybeden öğrenciyi sevindirdi.
DEDESİNDE KASK VAR AMA;
Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir dedenin motosiklette kask takmadan 6 yaşındaki torunu ile yolculuğu tehlikeyle davetiye çıkardı.
KIZILBEL’E SOSYAL TESİS!
Fethiye Belediyesi tarafından Kızılbel Mahallesinde yapımı süren sosyal tesiste sona doğru yaklaşılırken; muhtarlık binasının da projeyle birlikte hizmete geçeceği öğrenildi.
BODRUM YİNE SALLANDI
2 günde yaklaşık 700 depremGökova Körfezi açıklarında 4.2 şiddetinde deprem meydana geldi.
SEYDİKEMER, YOLA DEVAM...
Seydikemer Belediyesi tarafından çalışmalar kapsamında, asfalt, kilit parke ve yol stabilize çalışmaları eş zamanlı olarak devam ediyor.
DALAMAN KAYMAKAMI AKKOPRÜ BARAJINI İNCELEDİ
Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan, Akköprü barajında incelemelerde bulunarak görevlilerden bilgi aldı.
MUHAMMET TOKAT: "KIŞ ÖNCESİ TÜM SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ"
Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerinin çalışmalarını değerlendiren Belediye Başkanı Muhammet Tokat, "Vatandaş ve mahalle muhtarlarımızdan gelen talepleri tek tek değerlendiriyoruz. Kış ayları öncesi mahallelerimizdeki sorunları çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz" dedi.
9,5 TON ATIK TEKSTİL TOPLANDI
Fethiye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, bölgede ilk kez gerçekleştirilen tekstil atık toplama işlemi kapsamında 2 ayda 9,5 ton tekstil atığı toplayarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.
26°MUĞLA
MUĞLA ⇓
İmsak 05:51
Güneş 07:12
Öğle 12:58
İkindi 16:02
Akşam 18:32
Yatsı 19:47
DÖVİZ KURLARI
USD 3.6704     EURO 4.3242     IMKB 108489     ALTIN 151,139