Video Haberler
Paris’te tam 26 araç birden kundaklandı
Fransa’nın başkenti Paris’te, aynı sokaktaki tam 26 araç kundaklandı.
MUĞLA KÖTEKLİ'DE EVLİ ÇİFTE SALDIRI
Galatasaray taraftarı evli çifte saldırdı.
Erdoğan’dan AB’ye: 'Hazmedemiyoruz'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO toplantısında parlamenterlere terör uyarısında bulunarak, "PKK’nın AB üyesi ülkelerde çok rahat dolaşması, buralarda terörist başının posterleri ile aynı şekilde parlamento binasının koridorlarında afişleri ile cirit atmalarını biz terör mağduru bir ülke olarak hazmedemiyoruz. Gerekli tedbir alınmazsa bu bumerang gibi dönüp onların da vuracaktır" dedi.
Boğanın art arda boynuzladığı adam öldü
Boğanın boynuz darbelerine maruz kalan adam, hayatını kaybetti.
5 saniyede kapkaç kamerada
İstanbul Fatih’te güpegündüz gerçekleşen kapkaç güvenlik kameralarına yansıdı. Arap turistin içerisinde 10 Bin TL bulunan çantasını 5 saniyede çalan kapkaççılar kayıplara karıştı.
3.MİLAS ZEYTİN HASAT ŞENLİĞİ YARIN
Milas Kaymakamı Fuat Gürel Muğlatürk'e konuştu.
KÖYCEĞİZ'DEN TURİZM ATAĞI
Ege İlleri Tanıtım Fuarı'nda Köyceğiz ve Köyceğiz adına konuşan, Köyceğiz Sosyal İşler Müdürü Halil Karanfiloğlu, fuar hakkında ve Köyceğiz hakkında görüşlerde bulundu.
Erdoğan: Hepinizi uyarıyoruz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif ile gerçekleştirdiği basın toplantısında, Pakistan’da FET֒ye okulların kapatılması FETÖ mensuplarının 20 Kasım’a kadar ülkeden ayrılması karaına değinerek “Gördüğümüz kadarıyla bu örgüt artık Pakistan’da da barınamayacaktır” dedi.
Küçük Dilara için istediği sadece bir umut
Manisa’da kusma şikayetiyle gittiği hastanede beyninde tümör tespit edilen 8 yaşındaki Dilara Kahya, yaklaşık 6 buçuk aydır Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi’nde yaşam mücadelesi veriyor. Küçük kız için babası Tayfun Kahya bir umut arıyor.
Freni patlayan yolcu otobüsünün dehşet saçtığı anlar MOBESE'
Bir kişinin yaralandığı kazanın MOBESE kameralarına yansıyan görüntüleri ortaya çıktı.     Aktif Anket Yok...