Anasayfa » Turizm
AYNI TOPLANTIDA İKİ KONUŞMA
Türkiye'de turizmin en önemli merkezlerinden olan Bodrum’da, 2016 yılı yaz sezonunda ilçeye gelen turist sayısında yüzde 60 düşüş yaşandığı bildirildi.
Orka Sentido Beach’e Ukrayna’dan ödül
MARMARİS’in İçmeler mahallesinde bulunan Orka Santido Beach oteli, Ukrayna tarafından “2016 yılı Onur, Profesyonellik ve Hizmette Kalite” ödülüne layık görüldü.
TIRHANDİL CUP GECE İLE SONA ERDİ
Bodrum’daki geleneksel tekne yapımcılığının en özel örneklerinin başında gelen tırhandiller için bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Tırhandil Cup, iki gün süren yarışların ardından düzenlenen ödül töreni ile son buldu.
SUİKAST DÜZENLENEN MARMARİS'TEKİ OTELE GELİYORLAR
Ortadoğu’dan, Erdoğan’ın darbe girişimi gecesinde bulunduğu oteli görmek için geliyorlar
17. ULUSAL TURİZM KONGRESİ BODRUM’DA YAPILACAK
1990 yılından bu yana her yıl değişik üniversitelerde düzenlenen ‘Ulusal Turizm Kongresi’ bu yıl Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin ev sahipliğinde 20-23 Ekim tarihleri arasında Bodrum’da yapılacak.
SİBİRYA GÜZELİ BİRİNCİ SEÇİLDİ
Bodrum da düzenlenen 'Princess Of The Globe 2016' güzellik yarışmasını Sibirya güzeli Luliia Vagonova kazandı. 26 yaşında 1.74 boyundaki Sibirya güzelinin tacını taktı.
TURİSTLER TATİLİ BIRAKIP ZEYTİN TOPLADI
Bodrum’da 5 yıldızlı bir otelin bahçesinde bulunan 300 adet zeytin ağacının hasadını otelde konaklayan yerli ve yabancı turistler yaptı.
BABADAĞ'DA UÇUŞLAR DÜŞTÜ
Muğla'nın Fethiye ilçesindeki dünyaca ünlü yamaç paraşütü merkezi Babadağ'dan bu yıl uçuş sayısı, geçen yıla göre düşüş yaşadı
MOSKOVA'DAN GELEN UÇAĞA ÖZEL KARŞILAMA
Moskova’dan dolu gelen uçağın yolcuları için YDA Dalaman Havalimanı’nda özel karşılama yapıldı
MUĞLA'DA ALTERNATİF TURİZM
Muğla’da deniz, kum ve güneş gibi geleneksel ve klasik kitle turizminin yanında doğal ve kültürel varlıklarının bulunduğu alanlarda kültür turizmine yönelik talep her geçen gün artıyor.