Anasayfa » Turizm
EMITT TURİZM FUARI BAŞLADI
Dünyanın en önemli turizm fuarları arasında gösterilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın (EMITT) açılışı, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın katılımıyla yapıldı. Fuarda birçok ülkenin standını gezen Bakan Avcı’nın davul çalması renkli görüntüler oluşturdu.
SOSYAL MEDYADA FETHİYE'Yİ PAYLAŞANA ÖDÜL VERİLECEK
DTO FEthiye Şubesi, EMİTT Fuarı'nda Fethiye Standında fotoğraf çekinip sosyal medyada paylaşanlara çeşitli promosyonlar verecek
DEV PROJEDE İMZALAR ATILDI
Orka Hotels, Orka Homes, Simtronic gibi dev firmaları bünyesinde barındıran Edelstaal Group ile İngiliz J&S Leisures ORKA World arasında Tema Parkı projesi için imzalar atıldı.
TORUNOĞULLARI TURİZMİ DEĞERLENDİRDİ
Türkiye ile Rusya arasındaki uçak krizi, terör saldırısı, darbe girişimi gibi birçok nedenle turizmde çöküş yaşayan ve sezonu büyük kayıplarla kapatan turizmciler, önümüzdeki yıl için de bir hayli karamsar
DALYAN ÖZEL YEMEKLİ TEKNE KOOPERATİFİ KURULDU
Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Mahallesinde Sınırlı Sorumlu Dalyan Özel Yemekli Tekne Turu Deniz Taşıyıcılar Kooperatifi kuruldu.
TANITIM ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN SÜRÜYOR
FTI Group ve Meeting Point Turkey yetkilileri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret ederek, turizm tanıtım çalışmalarıyla ilgili yapılan faaliyetler hakkında görüşmelerde bulundu.
DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
BODRUM BELEDİYESİ PERSONELİNDEN OLUŞAN BODRUM BELEDİYESİ DALIŞ EKİBİ, “CEVAT ŞAKİR’İN İZİNDEN GÖKOVA’YA” SLOGANIYLA “MAVİ YOLCULUK” PROGRAMINDA YER ALAN GÖKOVA KÖRFEZİ KOYLARINDA DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİNE BAŞLADI
GÜNEŞİ GÖREN DENİZE KOŞTU
Yurdun birçok bölümünde soğuk hava etkisini gösterirken Bodrum’da ise yazdan kalma günler yaşanıyor. Sahilleri dolduran yerli ve yabancı turistler denizin keyfini doyasıya çıkarıyor.
AYNI TOPLANTIDA İKİ KONUŞMA
Türkiye'de turizmin en önemli merkezlerinden olan Bodrum’da, 2016 yılı yaz sezonunda ilçeye gelen turist sayısında yüzde 60 düşüş yaşandığı bildirildi.
Orka Sentido Beach’e Ukrayna’dan ödül
MARMARİS’in İçmeler mahallesinde bulunan Orka Santido Beach oteli, Ukrayna tarafından “2016 yılı Onur, Profesyonellik ve Hizmette Kalite” ödülüne layık görüldü.