Anasayfa » Turizm
KATRANCI KOYU İLGİ ODAĞI OLDU
Doğal ortamı ve güzellikleriyle dikkat çeken Katrancı Koyu bayram boyunca yine ilgi odağı oldu. Katrancı Koyu’na yoğun ilgiye rağmen bütün misafirler mutlu şekilde bayramını geçirdi.
BODRUM'DA KM LERCE KUYRUK
Bodrum’da kilometrelerce kuyruk oluştu, trafik durma noktasına geldi
TURİZM İYİYE GİDİYORMUŞŞ
Türkiye'ye gelen yabancı sayısı arttı. Bodrum'da turist oranı yüzde 23'e çıktı.
SU ÜSTÜNDEKİ ÖZGÜRLÜK
Dünyanın en iyi Kiteboard parkurlarından biri olan Muğla’nın Gökova Körfezindeki Akyaka sahilinde her gün yüzlerce sporcu su üstünde özgürlüğün tadını çıkarıyor.
BODRUM'A TURİST DOPİNGİ
Yunanistan'ın Mikonos Adası'ndan Bodrum Gemi Yanaşma İskelesi'ne demirleyen 'Mein Schiff 2' adlı kruvaziyer, ilçeye 2 bin 724 kişi getirdi. Bu yıl ilçeye ikinci seferini yapan geminin sezon boyunca 10 sefer daha yapacağı bildirildi.
ONLİNE TATİLİN YENİ ADRESİ
Türkiye’de online tatil seyahat harcamaları son 2 yılda yüzde 53 artarak 10 milyar lirayı aşarken; uzmanlar, uygun fiyatlı tatil için interneti adres olarak gösteriyor.
SAHİLLERİN YENİ SAHİPLERİ...
Muğla Valiliği ve Türkiye Çevre Koruma Vakfı'nın iştirakı (MUÇEV) bünyesinde bulunan, sahiller, plajlar, yat bağlama tesisleri, iskeleler, koylar ve gözde turizm tesislerine artık Deniz Kıyı ve Çevre Yönetimi AŞ karışacak.
Kimlik Bildirme Kanunu’ndaki değişiklikler anlatıldı
Fethiye’deki turizmcilere ve yerleşik yabancı turistlere, Olağanüstü Hal Kapsamında bazı düzenlemeler yapılması hakkında Kanun Hükmünde Kararname ve 1774 Sayılı Kimlik Bildirme Kanununda yapılan değişikliklerle yeniden düzenlenen Kimlik Bildirme Kanunu, Fethiye İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Cemil Emre Süel tarafından anlatıldı.
HİNDİSTAN HEYETİNE, FETHİYE TANITILDI
Fethiye Belediyesi, Hindistan Başkonsolos Azar A.H. Khan, Hindistan seyahat ve Tur Operatörleri Genel Başkanı Guleep Sing Sahn, Türkiye - Hindistan Turizm Konseyi Başkanı Emin Çakmak, Hindistanlı turizmci ve gazetecilerin katıldığı heyete Fethiye’yi tanıttı.
HEDEF HİNT TURİSTLER
Muğlalı turizmciler Hindistan’ın önde gelen turizm acente yetkilileri ile bir araya geldi.