Anasayfa » Turizm
TATİLDE 4 YILDIZLI REZALET !
Muğla’nın Fethiye ilçesinde 4 yıldızlı bir otele internet ve telefonla rezervasyon yaptıranlar, aynı odanın birden fazla kişiye satılması nedeniyle mağdur oldu. Aynı gün içinde 2 aydır maaşlarını alamadıklarını iddia eden 15 otel çalışanı ise iş bırakma eylemi yaptı.
SOSYAL MEDYA FENOMENLERİ FETHİYEYİ TANITIYOR
İngiliz bloggerler Fethiyede…
ÇAMELİ’YE ARAP TURİST AKINI
Çameli İlçesi Muhteşem doğası, tarihi ve yayla havası ve gelenek ile görenekleriyle sıcak bölgelerden gelen ve şehir hayatından sıkılan turistlerin son yıllarda ziyaret ettiği yerler arasında bulunuyor.
TATİLCİLERİN YENİ GÖZDESİ MAVİ YENGEÇ
Muğla'nın Ortaca ilçesine gelen yerli ve yabancı tatilciler, mavi yengeç avlayabildikleri turlara ilgi gösteriyor.
FETHİYE'DE SEZON ORTASINDA DURUM BU
Fethiye Kordon boyunca, yapılan kazı çalışması tepki çekti. 12 Adalar Tekne turlarının kalktığı kordon boyunca yapılan çalışmanın 15 gün süreceği öğrenilirken, mevzuatta çıkan sıkıntılar nedeniyle bu durumun gerçekleştiği aksi takdirde teknelere su verilemeyeceği açıklandı.
MAVİ YENGEÇLER İLGİ GÖRÜYOR
Muğla’nın Ortaca ilçesindeki Dalyan Kanalından avlanan mavi yengeçler, yerli ve yabancı turistlerden ilgi görüyor.
FETHİYE PLAJLARINDA BAYRAM YOĞUNLUĞU
Muğla'nın Fethiye ilçesine Ramazan Bayramı'nın ikinci gününde tatil için gelen tatilciler ölüdeniz plajına akın etti.
BAYRAMDA TATİLCİLERİN GÖZDESİ SULTANİYE KAPLICALARI OLDU
Muğla’nın Köyceğiz ilçesindeki, Sultaniye Kaplıcaları, 3 günlük Ramazan Bayramı tatilinde, sezonun en hareketli günlerini yaşadı.
MİLAS’TA SAHİLLER DOLUP TAŞTI
Ege Bölgesi’nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Muğla genelinde otellerde doluluk oranı yüzde 100’e ulaşırken, Milas’a bağlı Ören, Güllük başta olmak üzere sahil bölgeleri dolup taştı.
KATRANCI KOYU İLGİ ODAĞI OLDU
Doğal ortamı ve güzellikleriyle dikkat çeken Katrancı Koyu bayram boyunca yine ilgi odağı oldu. Katrancı Koyu’na yoğun ilgiye rağmen bütün misafirler mutlu şekilde bayramını geçirdi.