Anasayfa » Turizm
İSVEÇLİ GAZETECİLER BODRUM'U TANITTI
İsveç Metro Gazetesi temsilcileri ile İsveç’te düzenlenen yarışmayı kazanan 6 talihli, Bodrum ziyaretlerinin ardından sosyal medya hesapları ve haberler ile İsveç basınında Bodrum’u tanıttı.
GÖKYÜZÜNDE ADRENALİN DOLU DAKİKALAR
Fethiye İlçesi’nde 18’nci Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali’nde nefes kesen gökyüzü şovları aksiyon kameraları tarafından görüntülendi.
BODRUM'DA GASTRONOMİ GÜNLERİ VE TURİZM ETKİNLİKLERİ
Coğrafi işaretli ürünlerin önemini vurgulamak üzere Bodrum'da Gastronomi Günleri ve Turizm etkinlikleri düzenlendi. Turizmci Gülşen Coşanöz tarafından düzenlenen etkinliğe Türkiye'nin dört bir yanından gelen akademisyenler de katıldı.
UÇMAYA ENGEL YOK!
Fethiye Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 18. Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali etkinlikleri kapsamında belediye engelsiz masası yetkililerince dünyanın en gözde yamaç paraşütü merkezi olan 1965 rakımlı Babadağ'ın 1.800 metre pistinden tecrübeli pilotlar eşliğinde engelli vatandaşlar için ücretsiz uçuşlar gerçekleştirildi.
BODRUM İTALYA’DA TANITILIYOR
Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOTAV), 12-14 Ekim 2017 tarihleri arasında İtalya’nın Rimini kentinde düzenlenen TTG Incontri turizm fuarına katıldı.
BAŞKAN KOCADON BELEDİYE A.Ş. PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ
Bodrum Belediye A.Ş.’nin personeli, düzenlenen sezon sonu etkinliğinde buluştu.
31 BİN TURİST BODRUM’A AKIN ETTİ
Bodrum ilçesine son 7 ayda yolcu gemisi ile gelen turist sayısı 31 bine ulaştı. Bu yıl son seferini yapan 'Mein Schiff 2' isimli yolcu gemisinden ise 2 bin 69 turistin gelmesi esnafın yüzünü güldürdü.
18. ÖLÜDENİZ HAVA OYUNLARI FESTİVALİ NEFES KESİYOR
Muğla’nın Fethiye ilçesi Ölüdeniz Mahallesin'de düzenlenen 18. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali, nefes kesen gösteriler ile devam ediyor.
BEŞKAZA MEYDANI’NDA NEFESLER KESİLDİ
Fethiye Belediyesi tarafından düzenlenen 45 ülkeden 610 paraşüt pilotunun katıldığı 18’nci Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali sadece Ölüdeniz’de değil, Çalış, Göcek ve Fethiye merkezde de çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.
DOĞU’DA KAR KABUSU EGE’DE DENİZ KEYFİ
Türkiye’nin doğusunda kar yağışı ve soğuk hava etkili olurken, Ege kıyıları ise pastırma yazını yaşıyor. Hava sıcaklığı 28 dereceye kadar ulaşan Bodrum’da sahil kenarlarına akın eden vatandaşlar denize girerek güneşin tadını doyasıya çıkardı.