Anasayfa » Turizm
DALYAN KEFAL BALIĞI FESTİVALİ COŞKULU GEÇTİ
Ortaca Dalyan Mahallesinde Ortaca Belediye Başkanlığı ve Dalyan İztuzu Turizm ve Tanıtım Derneğince kış turizmini hareketlendirmek amacı ile "Kefal Balığı Festivali" etkinliği coşkulu geçti.
TURİZM İÇİN YENİ BİR DESTİNASYON: HİNDİSTAN
MUTSO Heyeti Hindistan’da düzenlenen turizm fuarına katılarak, Muğla’nın turizm kapasitesini ve alternatif turizm olanaklarını anlattı.
İÇ TURİZMDE YÜZDE 25 ARTIŞ VAR
FETOB Başkanı Bülent Uysal, erken rezervasyonda iç turizmde yüzde 25 artış var. Bu artışın en önemli sebebi fiyatları aşağıya çekmemiz. Talep iyi diye de fiyatları arttırmamak gerekiyor” dedi.
FENERBAHÇELİLERDEN BÖLGE TURİZMİNE DESTEK
Ortaca Dalyan İztuzu Turizm ve Tanıtım Derneğinin ‘’Dalaman Weekend Projesi’’ kapsamında hazırladığı yeni bir haftasonu tatil projesine Fenerbahçe Spor Kulübünden destek geldi.
FETHİYE'DE ÇEKİLDİ, DİĞER YERLER YAZILDI
Turizm ve Kültür Bakanlığı Fethiye'de çektiği tanıtım filmiyle ödül kazandı. Fakat tanıtım filminde Fethiye ismi yerine Çeşme, Marmaris, Bodrum ve Antalya'ya yer verdi
EMITT TURİZM FUARI BAŞLADI
Dünyanın en önemli turizm fuarları arasında gösterilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın (EMITT) açılışı, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın katılımıyla yapıldı. Fuarda birçok ülkenin standını gezen Bakan Avcı’nın davul çalması renkli görüntüler oluşturdu.
SOSYAL MEDYADA FETHİYE'Yİ PAYLAŞANA ÖDÜL VERİLECEK
DTO FEthiye Şubesi, EMİTT Fuarı'nda Fethiye Standında fotoğraf çekinip sosyal medyada paylaşanlara çeşitli promosyonlar verecek
DEV PROJEDE İMZALAR ATILDI
Orka Hotels, Orka Homes, Simtronic gibi dev firmaları bünyesinde barındıran Edelstaal Group ile İngiliz J&S Leisures ORKA World arasında Tema Parkı projesi için imzalar atıldı.
TORUNOĞULLARI TURİZMİ DEĞERLENDİRDİ
Türkiye ile Rusya arasındaki uçak krizi, terör saldırısı, darbe girişimi gibi birçok nedenle turizmde çöküş yaşayan ve sezonu büyük kayıplarla kapatan turizmciler, önümüzdeki yıl için de bir hayli karamsar
DALYAN ÖZEL YEMEKLİ TEKNE KOOPERATİFİ KURULDU
Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Mahallesinde Sınırlı Sorumlu Dalyan Özel Yemekli Tekne Turu Deniz Taşıyıcılar Kooperatifi kuruldu.
11°MUĞLA
MUĞLA ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
DÖVİZ KURLARI
USD 3.5936     EURO 3.8018     IMKB 88258     ALTIN 145,965