TORUNOĞULLARI AİLESİ MUTLU GÜNE ŞAHİTLİK ETTİ

Torunoğulları Ailesi Mutlu Güne Şahitlik Etti

09 Ocak 2019 Çarşamba 12:33 < MAGAZİN
Hollanda’nın Groningen kentinde dünya ya gelen ve daha sonra Türkiye ye dönen sanatçı Sinan Akçıl nikâhını doğduğu ülke Hollanda’da yaptı.

Ünlü söz yazarı ve sanatçı 2018 yılının sonunda aldıkları evlilik kararlarını Amsterdam’da gerçekleştirdiler. Sinan Akçıl ve eşi Burcu Kıratlı TC. Amsterdam Başkonsolosluğunda yapılan ve çok özel davetlilerin katıldığı sade bir nikâh ile Dünya evine girdiler.Amsterdam Başkonsolosu Engin Arıkan da genç cifti kutlayarak Burcu Akçıl’a evlilik cüzdanını takdim etti.
Nikâha Türkiye’nin ve Hollanda’nın tanınmış ailelerinden Torunoğluları ailesinin fertleri Ertan, Ercan ve Caner Torunoğluları hem ev sahipliği hem de nikâh şahitliği yaptılar.

ORKA Hotellerinin sahibi olan Torunoğulları ailesi aynı zamanda Hollanda’nın önde gelen turizmcileri arasında yer alıyor. Nikah sonrasında Torunoğullarına ait bir mekanda dostlarıyla bir araya gelen Akçıl çifti Ercan ve Ertan Torunoğulları’nın misafiri oldu.


Nikâh sonrası Ertan Torunoğulları, ” Yılın ilk gününde evliliğe attığınız adımla ömür boyu sağlıklı mutlu uzun yıllar geçirmenizi ve işlerinizde başarılarınızın daim olmasını dileriz.” Diyerek tebrik etti.

Ercan Torunoğluları da çocukluk arkadaşı damat Sinan Akçıl’a “Kardeşim, dostum Sinan Akçıl’ın bu mutlu gününde nikâh şahidi olmaktan gurur duyduk kendilerine ömür boyu mutluluklar dilerim,” diyerek tebrik etti.
 
1409 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR