Anasayfa » Siyaset
TURİZM ALTYAPISI İÇİN 8 MİLYON TL
Ak Parti Muğla Milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk, Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan toplam 8 milyon lira tutarında ödenek çıkardı.
CHP KADEM METE'YE CEVAP VERDİ
“Türkiye’de rejim sorunu yoktur, Cumhuriyet’i ve kazanımlarını sindirememe sorunu vardır.”
AKPARTİ'DE NİHAT ÖZTÜRK VE KADEM METE'DEN AÇIKLAMALAR
AK Parti Daraltılmış İl Danışma Kurulu toplantısında konuşan İl Başkanı Kadem Mete, Büyükşehir Yasası ile ilgili diğer büyükşehirlerden şikâyet gelmezken, Muğla’dan gelmesinin ana nedeninin yasadan değil, uygulayıcısından kaynaklandığını açıkladı.
BEHÇET SAATCI'DAN CANLI YAYINDA OY İTİRAFI
Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Fethiye İskelesinin devriyle ilgili telefonla katıldığı haber programında çarpıcı açıklamalarda bulundu
GÜRSEL TEKİN SORULARI YANITLANDIRDI
CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, "Türkiye'nin normalleşmesi önündeki en büyük engel siyaset kurumunun üzerine kurulduğu temellerin yalan, talan, iftira ile dolu olduğunu ileri sürdü. Biz siyaseti bu üç mekanizmadan kurtarabilir ve güçler ayrılığı ilkesini güvence altına alırsak, normalleşme hızlı bir şekilde gerçekleşecektir" dedi.
AKPARTİ ORTACA İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Muğla’nın Ortaca ilçesinde Ak Parti Ekim Ayı İlçe Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.
MHP MARMARİS'TE YENİ DÖNEM
MHP Marmaris İlçe Teşkilatı yönetim kurulu, partinin genel merkezi tarafından feshedildi, İlçe Başkanı Kemal Kalemci önderliğinde 33 kişilik yeni yönetim göreve getirildi.
TOKAT: "MAĞDUR EDEBİYATI YAPMIYORUZ"
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, AK Partililerin ‘mağdur edebiyatı yaptığı’ suçlamalarına yanıt verdi. Büyükşehir Kanunu’yla belediye gelirlerinin azaldığı yönündeki görüşünü savunan Tokat, “Mağdur edebiyatı yapmıyoruz. Bunu da bahane etmiyoruz. Gözümüz gayet kara” dedi.
HASAN ÖZYER'DEN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI
Ak Parti Muğla Milletvekili ve Akdeniz-Pa Komisyonu Başkanı Hasan Özyer; Cumhuriyetin, Türkiye’nin ortak tarihi ve aydınlık yüzü olduğunu söyledi.
MEHMET ŞİMŞEK BODRUM'DA
BAŞBAKAN YARDIMCISI MEHMET ŞİMŞEK, "KİMSENİN TOPRAĞINDA GÖZÜMÜZ YOK" DİYEREK, MUSUL’DAN GELECEK MÜLTECİLERİ İSE TÜRKİYE YERİNE IRAK’TA BARINDIRMAK GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ.