Anasayfa » Siyaset
AKPARTİ ORTACA İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Muğla’nın Ortaca ilçesinde Ak Parti Ekim Ayı İlçe Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.
MHP MARMARİS'TE YENİ DÖNEM
MHP Marmaris İlçe Teşkilatı yönetim kurulu, partinin genel merkezi tarafından feshedildi, İlçe Başkanı Kemal Kalemci önderliğinde 33 kişilik yeni yönetim göreve getirildi.
TOKAT: "MAĞDUR EDEBİYATI YAPMIYORUZ"
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, AK Partililerin ‘mağdur edebiyatı yaptığı’ suçlamalarına yanıt verdi. Büyükşehir Kanunu’yla belediye gelirlerinin azaldığı yönündeki görüşünü savunan Tokat, “Mağdur edebiyatı yapmıyoruz. Bunu da bahane etmiyoruz. Gözümüz gayet kara” dedi.
HASAN ÖZYER'DEN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI
Ak Parti Muğla Milletvekili ve Akdeniz-Pa Komisyonu Başkanı Hasan Özyer; Cumhuriyetin, Türkiye’nin ortak tarihi ve aydınlık yüzü olduğunu söyledi.
MEHMET ŞİMŞEK BODRUM'DA
BAŞBAKAN YARDIMCISI MEHMET ŞİMŞEK, "KİMSENİN TOPRAĞINDA GÖZÜMÜZ YOK" DİYEREK, MUSUL’DAN GELECEK MÜLTECİLERİ İSE TÜRKİYE YERİNE IRAK’TA BARINDIRMAK GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ.
BBP İL BAŞKANI HARUN AKIN'DAN SUÇ DUYURUSU
Büyük Birlik Partisi Muğla İl Başkanı 2014 yılından bu yana yaptığı şikayetlerin üstünün örtüldüğünü ima ederek, devletine bağlı savcıların dosyaları yeniden incelemesini istedi
CHP MUĞLA İL BAŞKANLIĞI BASIN AÇIKLAMASI
Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, 10 Ekim kanlı Ankara katliamının 1. Yılı nedeniyle terörü lanetleyen bir kınama mesajı yayımladı.
AKPARTİ MUĞLA İL DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
- AK Parti Muğla İl Danışma Kurulu toplantısında konuşan İl Başkanı Kadem Mete, FETÖ terör örgütü mensuplarının her yere sızdığını, namazla niyazla alakaları olmadığını ve FETÖ'cülerin her yere sızdığını, ama nedense CHP'den bugüne kadar hiçbir parti mensubunun FETÖ nedeniyle partiden atıldığının duyulmadığını ileri sürdü.
DALAMAN AK PARTİ’DEN MHP YE ZİYARET
Dalaman AK Parti İlçe Başkanı Muhammet Karakuş ve yönetim kurulu üyeleri MHP İlçe Başkanı Hasan Şimşek ve yönetimini ilçe başkanlığında ziyaret etti.
AKPARTİ'DEN KÜLTÜR SANAT ŞENLİĞİ ELEŞTİRİSİ
AK Parti Muğla Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili ve Menteşe Belediye Meclis Üyesi Av. Gültekin Akça,Menteşe Belediyesi’nce ikincisi düzenlenen Menteşe Kültür ve Sanat Şenliği’neyönelik eleştiri ve önerilerde bulundu