SEYDİKEMER BELEDİYE 4 KOLDAN ÇALIŞMALARINA SÜRDÜRÜYOR

Seydikemer Belediye 4 Koldan Çalışmalarına Sürdürüyor

11 Ekim 2018 Perşembe 17:59 < ÇEVRE - HAYVANLAR
Seydikemer Belediyesi Çatak ve Dere mahallelerini Asfaltla buluşturuyor. Fen işleri müdürlüğüne bağlı 2 ayrı ekip yolları asfalta hazırlıyor

Seydikemer Belediyesipadikalı yollardan stabilize yollara, tozlu, ve çamurlu yolları asfalta kavuşturuyor. Çatak ve Dere mahalleleri grup yolları asfalta hazırlanıyor. Fen işlerine bağlı altyapı ekipleri, grup yolunda ihtiyaç duyulan bölgelere büz koyarak şarampolleri temizledi, dar bölgelerde genişletme çalışması yapıyor, zemini çok bozuk bölgeleri ise iş makinalarıyla sökerek tekrar sıkıştırıyor.İki ayrı Ekipler, Çatak mahallesinde, mahalle yollarını bir birine bağlayan yolları asfalta hazırlıyor. Diğer ekip ise Dere mahallesi Kuz mevkiindeki Tezli, Girdev Yaylasına giden yol asfalt alt yapı çalışmaları aralıksız sürüyor. Alt yapısı tamamlanır tamamlanmaz, asfalt kaplama çalışmaları başlayacak.
Diğer yandan 4 ayrı ekipte Yayla Ceylan, Kıncılar, Çamurköy, Yayla Karaçulha mahallelerinde Kilitli parke çalışmalarını aralıksız sürdürüyor
 
Vatandaş çalışmalardan memnun

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, çalışmalar hakkında bilgi vererek, “Seydikemer belediyesi olarak çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Alt yapısı biten yollarımızı hız kesmeden asfalt kaplamasına geçiyoruz. Şu anda ekiplerimiz dur durak demeden, program çerçevesinde çalışmalarına devam ediyor. Bir yandan yollarımızı asfalta hazırlarken, diğer taraftan da yollarımızı kilitli parkeyle kaplıyoruz. Gerçekten ilçemiz, Muğla ilimizin en büyük ilçesi ve yeni bir ilçe dolayısıyla asırladır hizmet görmemiş olan köylerimize, mahallelerimize hizmet götürmeye çalışıyoruz. Program çerçevesinde tüm mahallelerimizin yollarını bir bir yapmaya devam edeceğiz. Şimdiden Seydikemer’imize hayırlı olsun dedi.

Çalışmalardan memnun olduklarını ifade eden mahalle halkı ve muhtarlar ise yol çalışmalarından dolayı Başkan Yakup Otgöz’e teşekkür ettiklerini belirttiler.
 
247 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR     Aktif Anket Yok...