SERAP ÜLKÜ

06 Kasım 2018 Salı 22:48 DİĞER KÖŞE YAZILARI

DETAYDA BÜYÜKŞEHİR ADAYI MI GİZLİ ?

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir televizyon programında "Muğla’nın bütün ilçelerine okul yaptık" açıklamasına atıfta bulunarak, "Muğla’da Büyükşehirin yaptığı tek bir okul yoktur. Bu yanlış bilgilerle Genel Başkanlarını yalancı durumuna düşürdüler" dedi.
Kılıçdaroğlu gafı biranda Muğla'yı etkisi altına aldı. Dikkatleri çekmesi gereken bir diğer konuya da ben parmak basayım. Aklında fikrinde Tekirdağ olan Kılıçdaroğlu'nun Tekirdağ Belediyesinden defalarca övgüyle bahsettiğini biliyoruz. Genel Sekreterinin Muğlalı olmasından gündemimizde yer almıştı. 
Kılıçdaroğlu  canlı yayında yaptığı açıklamada; Tekirdağ Genel Sekreterinin projelerden bahsedip bu projeleri Muğla'da da hayata geçirebiliriz demek isterken mi Muğla'yı karıştıran gafa imza attı? sorusu aklımı kurcalarken CHP İl Başkanlığının açıklamasında da Tekirdağ Belediyesinden bahsetmesi "acaba" dedirtti. 
2019 Yerel seçimleri büyükşehir belediyesi aday adaylığı başvurusunda bulunan isimler Oral Karakaya, Osman Gürün, Mehmet Kocadon ve Nurettin Demir oldu. Acaba Kılıçdaroğlu bu gafla gönlünden geçen adayın adını mı açık etti, gafın altında gizli bir mesaj mı yatıyor? 
Bekleyip Göreceğiz...
1281 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR     Aktif Anket Yok...