SERAP ÜLKÜ

08 Ağustos 2018 Çarşamba 00:01 DİĞER KÖŞE YAZILARI

BELCEKIZ EMİN ELLERDE

Merhaba Sevgili okuyucular serapla tatlı sert bir teşekkür yazısı ile karşınızda.
Ne yazık ki Dünyaca ünlü Belcekız plajı sezon başında oldukça çirkin görüntüler ile gündeme gelmişti ve Muğlatürk ve Gözde Gazetesi olarak vazifemizi yerine getirdik ve haberini siz değerli okurlarımıza sunmuştuk.
Fethiye için, turizm için gerçekten zor bir süreç geri de kaldı. Her zamanki gibi bu durumdan nemalanmak isteyenlerde oldu ama en nihayetinde doğru bulduğum ve çok sevindiğim bir kararla çirkin görünümlü kafeleriyle, çalışmayan duş çeşmeleri ve kirli tuvaletleriyle gündeme gelen belcekız plajı, gelen şikayetler üzerine işletmecisi tahliye kararıyla çıkartılarak MUÇEV’e emanet edildi.
Sezon ortasın da verilmesi zor bir karardı ve büyük risk alarak MUÇEV daha fazla göz yummadı ve Belcekız plajı doğal güzelliğini geri kazanacak ve güzelliğine güzellik katacak. İnanıyorum kaliteli işletme anlayışıyla MUÇEV Belcekız’da farkını ortaya koyacaktır. Hiç zaman kaybetmeden eksikler giderilerek temizlik çalışmaları tamamlanarak misafirlerimize hazır hale gelmiş bile! Tatilleri için Fethiye’yi tercih eden tatilciler duşları akan tertemiz ve görüntü kirliliği yaşamadan “DOĞAL” Belcekız plajının tadını çıkartacak.
Aldatmacanın hüküm sürdüğü sosyal medya da MUÇEV’e muhalif bir topluluk oluşmuş algı yöneterek farkında olarak ya da olmayarak Belcekız plajında maddi çıkar güdenlerin, tabiri caizse “Belcekız plajına salyalarını akıtrak bakanların” ekmeğine yağ sürmekteler. Kimse kusura bakmasın yıllarca Belcekız Plajının kaymağını yiyip çivi bile çakmadığınız günleri unutmadık. MUÇEV hem güvenilir hem de kaliteli hizmet ve tanıtım konusunda en doğru adres en doğru karar olmuş. Herkese helal olsun demek, hayırlı olsun demek düşer…
Sevgiyle kalın…
474 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR     Aktif Anket Yok...