ŞAMPİYONLUKLA BAŞLADIKLARI SEZONU ŞAMPİYONLUKLA KAPATTI

" Şampiyonlukla Başladıkları Sezonu Şampiyonlukla Kapattılar "

14 Ekim 2019 Pazartesi 14:19 < YAŞAM
Son yıllarda, tarihi madalyalar kazanan Köyceğiz Belediyespor Bayan Güreş Takımı, Türk kadın güreşinin yükselişini, 2019’un sonlarına doğru, 10-12.10.2019 tarihleri arasında Bulgaristan'ın Razgrad kentinde düzenlenen Uluslararasi Yıldızlar Lütfi Ahmedov Serbest Güreş Turnuvası'nda yine hissettirdi.
Çıtayı yükselten Köyceğiz Bayan Güreş takımı , 10-12.10.2019 tarihleri arasında Bulgaristan'ın Razgrad kentinde düzenlenen Uluslararasi Yıldızlar Lütfi Ahmedov Serbest Güreş Turnuvası'nda, Selvi İLYASOĞLU 57 kiloda Şampiyonluğu elde ederek görülmemiş büyük bir başarıya imza attı.

Başarılı takımın antrönörü Elis Yıldız; “Öğrencim Selvi İlyasoğlu’nun sergilediği üstün performansindan dolayı tebrik eder bize bu imkanları sağlayan maddi, manevi her zaman yanımızda olan Köyceğiz Belediye Başkanımız Kamil Ceylan' sonsuz teşekkürlerimizi sunarız” diye konuştu.
Başkan Ceylan, burada yaptığı konuşmada, Bulgaristan’ın Rezgard kentinde düzenlenen şampiyonasında elde edilen başarı sayesinde çok güzel bir hafta sonu geçirdiklerini belirterek, “Hepinizi tebrik ediyorum. Her öğrencimizi ayrı ayrı kutluyorum. Sizler bizim gururumuz oldunuz. İnşallah bundan sonraki süreçte de sizleri hem desteklemeye hem sizlerin yanında olmaya hem de sizlerle gurur duymaya devam edeceğiz. Buna inancımız tam. Önümüzde çok önemli Nice Müsabakalar Olacak.Daha nice şampiyonluklara yönelik de hazırlıklar güzel gidiyor. Hem belediyemiz, yöneticilerimiz, antrenörlerimizi, ve siz değerli sporcularımız ve emeği olan tüm camiamızı tebrik ediyorum.Bu vesileyle, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü'nün farkındalığı artırmasını temenni ediyor, yüzlerindeki tebessümün hiçbir zaman solmamasını diler,11 Ekim Dünya Kız Çocukları Gününüzü kutlarım. İnşallah daha büyük başarılarla hep birlikte buluşmak ümidiyle..”dedi.
 
 
 
 
 
 
 
274 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR