OTGÖZ "İNŞALLAH OLİMPİYAT ŞAMPİYONU OLDUĞUNU DA GÖRÜRÜZ”

Otgöz "İnşallah Olimpiyat Şampiyonu Olduğunu da Görürüz”

08 Mayıs 2019 Çarşamba 17:14 < SPOR
Büyükler Avrupa Güreş Şampiyonası’nda 67 kiloda Avrupa Şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza atan Süleyman Atlı’ya Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Osmanlı Altını taktı.
 

Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenen Büyükler Avrupa Güreş Şampiyonası’nda Türkiye’yi 67 kiloda temsil eden Fethiyeli güreşçi Süleyman Atlı, final mücadelesinde Rus Muslim Sadulaev ile karşılaşmış ve 8-3 müsabakayı kazanarak altın madalyanın sahibi olmuştu. Seydikemer, Fethiye ve tüm Türkiye'ye büyük bir gurur yaşatan milli güreşçi Süleyman Atlı, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü ziyaret etti.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Kaynak, belediye binasına gelecek olan Avrupa Şampiyonu Süleyman Atlı’yı kapıda çiçeklerle karşıladı. Süleyman Atlı’ya ziyaretlerde Atlı'nın annesi Zehra Atlı, Babası Ziya Atlı ve dayısı Nuri Karagöz eşlik etti.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “Başarıların devamını diliyorum. Sen bu bölgeyi, Seydikemer’i gururlandırdın. İnşallah Olimpiyat Şampiyonu olduğunu da görürüz” dedi.
Ziyarette Milli güreşçi Süleyman Atlı, Başkan Yakup Otgöz’ü Ankara’da kamp yaptıkları tesise beklediklerini söyleyerek teşekkür etti.
160 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR