ORAL KARAKAYA FETHİYE'DE

Oral Karakaya Fethiye'de

12 Eylül 2018 Çarşamba 15:47 < YAŞAM
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı Oral Karakaya ile Muğla Geçen dönem CHP Parti Meclisi üyesi Rağna Bozkurt ve Avukat Aydın Tilkici   ile birlikte biz dizi ziyaretlerde bulundu. 

Yakalaşan seçimler öncesi Fethiye'yi karış karış dolaşan Karakaya sırası ile Göcek, Yanıklar, ve Foça Mahallelerinde partili ve delegeler ile toplantılar düzenledi.  Sivil toplum örgüleri ve partili ziayretlerini Muğla'nın bir diğer ilçesi olan Seydikemer'de sürdüren Karakaya CHP'li üye ve delegeler ile fikir alış verişinde bulundu.  
 
 
Seydikemer ve Fethiye ziyaretlerini sürdüren CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Oral Karakaya'nın bir sonraki durağı   Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesi oldu.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı Oral Karakaya burada yaptığı açıklamada  “Bu gün derneğimizi ziyaret ederek mensupların temel sorunlarını belediyelerden Büyük Şehirden  beklentilerini dinlemeye geldik. Muğla’dan önümüzde yapılacak yerel seçimler ve Büyükşehir Belediyesi Aday Adayı olarak yapmış olduğum ziyaretler kapsamında bir ziyarettir. İnşallah ilerde bir sivil toplum örgütü olarak  dernek mensuplarının sorunlarının çözüm ile ilgili hep birlikte güzel projelere imza atacağımıza inanıyorum”dedi.
 
ÜSTÜN ÇIKTIĞINIZ BU YOLDA SİZE  BAŞARILAR DİLERİM
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten   Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şube Başkanı Mehmet Üstün’de  “Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı olarak size başarılar dilerim. Bizler soran sorgulayan analiz etmeye çalışan bireyler olarak ilimizde sanatsal, kültürel, çevresel değerlere bağlı kalan sosyal belediyeciliğin olmasını önemsiyoruz. Muğla’mız Büyükşehir olduğu günden bu güne kadar örgütlenmesini sağlayarak hizmetini sürdürmektedir. Muğla coğrafi olarak geniş bir alanda ilçelerin birbirlerine uzaklığı ve birçok renkleri de içinde barındıran başta turizm olmak üzere narenciye, zeytincilik, tarım ayrıcalıklı illerden biridir. Tabiî ki büyükşehir yasasının Türkiye’nin her yerinde aynı olduğunu ancak yeni büyükşehir olan yerlerde bazı sıkıntılara neden olduğunu görmekteyiz. Engelli sorunlarının yanı sıra toplumun bütün kesimlerini kucaklayan halkın rahatı ve huzuru için gerekli çabaları gösteren  yaratıcı birikimli bir Büyük Şehir Belediye Başkanının olması işimizi kolaylaştıracağı gibi örnek belediyeciliğin olması açısından çağdaş şehirciliğe de önem verilmesinin  gerekliliğine inanıyoruz. Çıktığınız bu yolda size tekrar başarılar dilerim”dedi.
752 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR