ÖMER TURGUT DALAMAN AK PARTİ ADAY ADAYI

Ömer Turgut Dalaman Ak Parti Aday Adayı

08 Kasım 2018 Perşembe 11:55 < SİYASET
Ömer Turgut yaptığı basın açıklamasıyla Dalaman için Ak Parti'den aday adaylığını resmen açıkladı.
 
''Gençlerin kaliteli vakit geçirecekleri geleceğe hazırlanacakları ve her yönden kendilerini geliştirecekleri platformlar sağlayacağız''diyerek gençleri kuçaklayan Dalaman'nın aday adayı Turgut yaptığı basın açıklamasında şunlara değindi.


Kuruluş tarihinden bu yana hizmetkârı olduğum adalet ve kalkınma partisinin değerli ilçe başkanı, kurucu üyeleri, yürütme ve yönetim kurulu kadın ve gençlik kolları başkanları, mahalle başkanları,partimizin kuruluşundan beri emeğini hiç esirgemeyen sevgili üyelerimiz, sevgili Dalamanlılar, değerli dava arkadaşlarım,  Sayın basın mensupları hepinizi ALLAH ’ın selamı rahmeti ve bereketi ile selamlıyorum. Bu mutlu günümde beni yalnız bırakmadığınız için hepiniz ayrı ayrı kucaklıyorum.
           
Dünya lideri sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ‘ın gençlerimize siyasetin yolunu açtığından beri Dalaman’ımızı bir adım ileri götürebilmek, yapılacak her çalışmanın bir neferi olabilmek için Ak Parti Dalaman belediye Başkanlığı Aday Adaylığımı hepinizin huzurunda açıklamaktan gurur duyuyorum, onur duyuyorum. 
          
Gelişen, değişen bir Dalaman Hepimizin en büyük hedefidir. Bu doğrultuda yapmayı planladığımız çalışmaların başında. ilçemin çehresini değiştirip sosyoekonomik anlamda yepyeni atılımların gerçekleşmesi, ilçede yaşam kalitesinin arttırılması gelmektedir.  Çabamız, gayretimiz Dalaman’ımızın ve Dalamanlıların kazanmasıdır. Asıl hedefim Dalaman Kazansın Dalamanlı kazansın daha rahat ve huzurlu bir ilçede yaşasındır.

         
Bu nedenle ben makama değil çalışmaya hizmete ve hizmetkârınız olmaya talibim. Hükümetimizin her türlü yatırım ve desteklerini ilçemize getirebilmek için dilenen, çabalayan bir belediye başkanı olmak için sizlerin desteklerinize talibim.
         
 Halkımızın zihnindeki soru işaretlerini gidermek için oluşturacağımız bilgi edinme birimleri vasıtasıyla kimsenin aklında en küçük bir şüphe bırakmayacak şekilde çalışmak ana prensibim olacaktır. Belediyecilik anlayışını Ak Parti ilkeleri doğrultusunda halkla sonsuz bir kucaklaşma atmosferi içerinde yaşatmak boynumuzun borcudur.
       
Dalaman için en doğru kararı verecek yine siz Dalaman halkısınız. Halkımızın söz sahibi olabilecek istek ve temennilerini oluşturabilecekleri birimler kuracağız. Bu birimler belediyemiz ve halkımız arasında köprü vazifesi görecektir. Yaşam kalitesini artıracağız, dalaman gelişecek ve değişecektir.
        
Bölgemizin turizm bölgesi ve uluslararası havalimanından yılda 2 milyon yolcu gelmesine rağmen hiç birinden yeterince faydalanamamaktadır. Ak partinin turizm anlayışıyla bu pastadan bizim payımıza düşen hisseyi alacağımıza inanıyorum.
 Bunun için cennet Dalaman’ımızda bulunan şifalı su kaynakları, denizi, koyları ve muhteşem doğasını kullanarak sağlık turizmine ağırlık vereceğiz. Ve yine cennet Dalaman’ımızda bulunan el değmemiş bakir koylarımızı değerlendirerek ve doğal yapısı bozulmadan halkımın kullanımına sunulma vakti gelmiştir.
       
Ne diyor büyük usta istiklal şairi Mehmet Akif ‘’Sahipsiz vatanın batması haktır sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır’’ düsturu ile görev ve memleket aşkı ile Dalaman’ımıza sahip çıkmaya geliyoruz.
       
Büyük lider Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ’ ın ‘Gençlerimize güveniyor ve bugünün enerjisi yarınımızın teminatı olarak görüyoruz. ‘ sözünü şiar edinerek kuracak olduğumuz gençlik merkezi yarınlarımız olan gençlerin kaliteli vakit geçirecekleri geleceğe hazırlanacakları ve her yönden kendilerini geliştirecekleri platformlar sağlayacağız.  GENÇLER TAŞMAK İÇİN ÖNCE DOLMAK GEREK.
 
BEN DEĞİL BİZ OLMAYA GELİYORUZ.

Unutmayalım ki AK parti yapar onlar konuşur
        
Yapacak olduğumuz bu projelerimizi AK parti Muğla milletvekilleri sayın Yelda EROL GÖKCAN hanımefendi ve Sayın Mehmet Yavuz DEMİR beyin destekleri ile hayata geçirerek, durmadan usanmadan yılmadan siz değerli Dalaman’ımızın güzide halkına  yaşanılabilir ilçe planlayacağız.
                  
Bu gururlu günümde bu güzel buluşmada bizi yalnız bırakmayan siz değerli yol arkadaşlarımı sevgi ile en derin muhabbet ile canı yürekten selamlıyorum. Teşekkürlerimi sunuyorum 
328 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR     Aktif Anket Yok...