ÖLÜDENİZ KUMBURNU PLAJI YAZ SEZONUNA HAZIR

ÖLÜDENİZ KUMBURNU PLAJI YAZ SEZONUNA HAZIR

21 Nisan 2018 Cumartesi 18:58 < TURİZM
Hava sıcaklığı 22, deniz suyu sıcaklığı 19 derece olarak görülen Ölüdeniz Kumburnu Plajı yaz sezonuna hazır. Kumburnu Plajı işletme Müdürü Halil Gören Nisan ayı değerlendirmesinde doluluk oranının geçen yıla oranla yüzde 45 fazla olduğunu bildirdi." YÜZDE 45 DOLULUK VAR"
Kumburnu Plajı İşletme Müdürü Halil Gören, "Öncelikle 2018 yaz sezonunun hem Fethiye'ye hem Türkiye'ye hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. 1 Nisan 2018'de sezonumuzu açtık. Dilerim tüm tatil turizmini gerçekleştiren işletmecilerinde sezonu hayırlı ve bol kazançlı geçer.  Geçen yıla oranla Nisan ayında yüzde 45 doluluk var. Bu yılın tamamı için yüzde 45 - 50 'lik bir artış bekliyoruz.  Şuan da Otelciler Birliği ve acentelerden aldığımız bilgi bu yönde. İnşallah iyi bir sezon geçirmeyi ümit ediyoruz. Dilerim ki hava hep sıcak olur" diye konuştu."ZAM YAPMADIK, YAPMAYACAĞIZ DA"
Gören, " Biz Kumburnu İşletmesi olarak geçen yıl ki fiyatların aynısını uyguluyoruz. Hiçbir şekilde zam yapmadık, yapmayacağız da. Dolayısıyla daha bir yenilendik. Tabi bu yenilenme yapısal değil reformsal yenilenmeler. İşletme anlayışımız, kaliteyi ön plana çıkarmak bunun yanında plajımızda hareket kabiliyetini sağlayacak bazı düzenlemeler, burada eğlenceli vakit geçirilebilecek küçük dokunuşlarla bu senenin daha verimli, hareketli geçeceğini diliyoruz" diyerek, "Sabah saat 8'de buraya gelip, akşama kadar dolu dolu geçirebilecekleri her türlü aktiveyi onlara yaşatacağız bu sene inşallah" ifadelerini kullandı.

2342 defa okundu.
EtiketlerÖLÜDENİZ KUMBURNU PLAJI YAZ SEZONUNA HAZIR Ölüdeniz Kumburnu Plajı haberler turizm yaz sezonu Fethiye muğlatürk muğlatürktv
YORUM EKLE
    YORUMLAR