NAGİHAN BULUT FETHİYESPOR KARŞILAŞMASINI İZLEDİ

NAGİHAN BULUT FETHİYESPOR KARŞILAŞMASINI İZLEDİ

18 Mart 2019 Pazartesi 02:39 < SPOR
İyi Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Nagihan Bulut, 17 Mart Pazar günü oynanan Fethiyespor-Sivas Belediyespor karşılaşmasını izledi. Fethiye Belediye Başkanı, Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı ve Fethiyespor Onursal Başkanı Behçet Saatcı, Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı ve İyi Parti 1. Sıra Belediye Meclis Üyesi Adayı Mete Atay, Fethiyespor Başkanı Mustafa Ferizcan ve eşi Gölsal Bulut ile birlikte izledi.
Maç öncesi ve maç arasında taraftarla görüşen, fotoğraf çektiren Nagihan Bulut, “Fethiyespor’u her zaman destekliyoruz ve destekleyeceğiz. Ben de sporcuyum. Sadece futbol ile değil; sporun başka alanları ile de ilgileniyorum” dedi.
Yerel spor kulüplerinin şehirlerin ruhunu geleceğe taşımada çok önemli bir görevi olduğunu kaydeden Nagihan Bulut, “Fethiyespor Fethiye’nin kalbidir. Kalp vücutta nasıl kanı toplar ve yayarsa Fethiyespor da Fethiye’nin bütün enerjisini topladığı, birlik olduğu ortak bir paydadır. Gençlerimizin spor yapması ve kaynaşması, Fethiyeli ruhunun gelecek nesillere taşınmasında önemli bir köprüdür. Bu nedenle göreve geldiğimizde Fethiyespor başta olmak üzere, tüm branşlarda mahalli takımları destekleyeceğiz. Belediyespor bünyesindeki spor alanlarını ve sporcu sayısını arttıracağız” diye konuştu.
204 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR