MÜSİAD FETHİYE ŞUBE YÖNETİMİ ŞAMPİYONU ÖDÜLLENDİRDİ

MÜSİAD Fethiye Şube yönetimi Şampiyonu Ödüllendirdi

01 Mayıs 2019 Çarşamba 19:00 < SPOR
Büyükler Avrupa Güreş Şampiyonası'nda 67 kiloda Avrupa Şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza atan Süleyman Atlı’ya hediye takdimi ve destekler sürüyor.

MÜSİAD Fethiye Şube yönetimi de şampiyonu tam Atalirası ile ödüllendirdi.
Romanya'nın başkenti Bükreş'te düzenlenen Büyükler Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Türkiye'yi 67 kiloda temsil eden Fethiyeli güreşçi Süleyman Atlı, final mücadelesinde Rus MuslimSadulaev ile karşılaşmış ve 8-3 müsabakayı kazanarak altın madalyanın sahibi olmuştu.

Fethiyeli şampiyon güreşçi Süleyman Atlı, MÜSİAD Fethiye Şube Başkanı Kemal Tufan ve yönetimi tarafından ödüllendirildi. MÜSİAD Fethiye Şube Başkanı Kemal Tufan şampiyon güreşçiye tam Atalirası hediye etti. Başarılarından dolayı Süleyman Atlı’yı kutlayan MÜSİAD Fethiye Şube yönetimi,  başarılarının devamını dileyerek, dünya ve olimpiyatlardada altın madalya beklentilerini iletti. Fethiye’nin ve ata sporumuz güreşin tanıtımına büyük katkı sağlayan Süleyman Atlı’yı tebrik eden MÜSİAD Fethiye Şube Başkanı Kemal Tufan, genç güreşçinin Fethiyemizi ve ülkemizi başarı ile temsil etmeye devam edeceğine inançlarının tam olduğunu söyledi.
209 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR