MÜJDELİ HABER YAPILAN ZİYARETLERLE PAYLAŞILDI

Muğla’nın önemli turizm merkezlerinden olan ve yaz sezonunda Muğla’ya en fazla turistin giriş yaptığı Dalaman Havalimanında, Anadolu Jet haftanın 7 günü karşılıklı uçuşlar olarak Ankara-Dalaman seferlerini başlattı.

12 Aralık 2017 Salı 17:09 < TURİZM
Anadolu Jet, uçuş ağını genişletmeye ve uçuş sayılarını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Ankara’dan haftanın 4 günü gerçekleştirilen Dalaman karşılıklı seferleri artık haftanın her günü olacak. Anadolu Jet Marka İşbirlikleri Koordinatörü Demokan Öktem ve Turizmci Ali Mürşit Yağmur yaptığı ziyaretlerle müjdeli haberi paylaştı.
Öktem ve Yağmur; Ortaca Kaymakamlığı, Fethiye, Ortaca ve Marmaris Belediye Başkanlıklarının yanı sıra Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği ile Fethiye Otelciler Birliği'ne ziyarette bulundular. Ziyarette Ankara-Dalaman karşılıklı seferlerinin her gün gerçekleşeceği müjdesini paylaşan Öktem ve Yağmur, Ocak ayı içerisinde Karadeniz Acentelerinin bölgeye davet edilerek, bölge tanıtımına katkı da bulunmaya devam edileceği de ifade edildi.
646 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR