MİTSO, İZMİR'İN YILDIZI OLDU

Bu yıl 86. kez açılan İzmir Enternasyonal Fuarı'nın partner üyesi Rusya, onur konuğu ili Muğla, Muğla tanıtım alanını en çok dikkat çeken standı ise MİTSO standı oldu.

21 Ağustos 2017 Pazartesi 10:11 < KÜLTÜR-SANAT
MİTSO standında Milas'ın zeytini, zeytinyağı, zeytinyağı sabunu ile Sakarkaya Kırmazı Balı tanıtıldı. konuklara Milas'ın geleneksel lezzetlerinden tepsi böreği, çaykama ve namaz helvası ikram edildi. MİTSO standında Milas'ın tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerinden Hekatomnos Lahiti,  Bafa Gölü, Labranda, İasos, Beçin ve Çomakdağ evleri sergilendi. Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan tanıtım sergilemesi büyük hayranlık uyandırırken Muğla ili tanıtım alanına ise Milas Ticaret ve Sanayi Odası ayrı bir renk katarken Muğla tanıtın alanının adeta yıldızı oldu. 86. İzmir Enternasyonal Fuarı 27 Ağustos'a kadar açık kalacak.


 
İzmir Enternasyonal Fuarı'nın onur konuğu ili Muğla, "Özgürlükler Kenti Muğla" sloganıyla doğal güzellikleriyle, tarihiyle, kültürüyle ilimizi tanıtmak için yaptığı muhteşem sergileme ile dikkatleri çekti. Muğla'nın tanıtım alanını yıldızı ise MİTSO oldu. MİTSO, Muğla tanıtım alanında açtığı stantta Milas'ın tarihi ve doğal güzelliklerini sergilerken ayrıca MİTSO üyeleri de bu stantta Milas'ın zeytin, zeytinyağı ve zeytinyağı sabunu ile Sakarkaya'nın kırmızı balını tanıttılar. Sağıroğlu Sabunları, Labranda, Karianda ve Beçin markalı Milas zeytin ve zeytinyağları, Sakarkaya Kırmızı Çam Balı fuar boyunca çok büyük ilgi gördü. Dünyada ve Türkiye'de sadece Milas'ta çıkan diaspor kristalleri de fuar alanında sergilendi. Fuar süresince MİTSO standında gelen konuklara Milas'ın geleneksel lezzetlerinde tepsi böreği, çaykama ve namaz helvası ikram edildi.
 
861 defa okundu.
Etiketlermitso Mitso İzmir Fuarı izmir Fuarı
YORUM EKLE
    YORUMLAR