MİLYONFEST DALAMAN'DA GERÇEKLEŞTİ

Milyonfest Dalaman'da Gerçekleşti

08 Ağustos 2018 Çarşamba 12:25 < KÜLTÜR-SANAT
Milyon Yapım’ın franchise verdiği ilk festival olan Milyonfest Dalaman, bu yıl ilk kez 02 – 05 Ağustos tarihlerinde 4 gün boyunca ülkemizin en gözde tatil ve turizm yörelerinden biri olan Dalaman’da gerçekleşti.
 
Havalimanına ve çevre şehirlerdeki tatil yörelerine olan yakınlığından dolayı stratejik olarak eşsiz bir bölge olan Dalaman’da ilk kez gerçekleşen 4 günlük festival, Milyon Yapım’ın ilk franchise festivali olarak da ayrı bir öneme sahip.
 
Konuyla ilgili sosyal medya hesapları üzerinden açıklama yapan Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz şunları söyledi.
 
''Bölgemizin en büyük festivali olan Kayacık Sahilimizde yapılan 1. Milyonfest Dalaman Alternatif Müzik ve Rock Festivali'ni sıkıntısız bir şekilde gerçekleştirdik.Bu önemli organizasyonun ilçemizde gerçekleştirilmesini sağlayan başta Muğla Valimiz'e Dalaman Kaymakamımız'a Muğla Ticaret ve Sanayi Odası eski Başkanı'na büyük bir cesaret örneği göstererek Franchising olarak Milyon Yapım'dan isim hakkını alan Sayın Elif Çokgezen'e,Milyon Yapım Sahibi Umut Kuzey'e ,festivalde sahne alarak binlerce insanı coşturan ve eğlendiren sanatçılarımıza,Türkiye'nin her yerinden festival için ilçemize gelen misafirlerimize ve tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkür ederim.Bir daha ki festivallerde görüşmek üzere...''
413 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR     Aktif Anket Yok...