MAVİ BAYRAK ÖDÜL TÖRENİ FETHİYE’DE

Mavi Bayrak Ödül Töreni Fethiye’de

12 Haziran 2019 Çarşamba 13:18 < TURİZM

2019 Ulusal Mavi Bayrak ödül töreni Fethiye’de düzenlenecek. 14 Haziran Cuma günü yapılacak olan ödül töreninde, 463 plaj, 22 marina ve 15 yat ödül alacak.

Turizm sektörünün halk nezdinde dünyada en çok tanınan kalite belgesi anlamına gelen Mavi Bayrak Töreni’ne; Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Muğla Valisi Esengül Civelek, Mavi Bayrağı taşıyan ve taşıyacak olan belediye başkanları ve tesis yöneticileri, TÜRÇEV Başkanı ve yöneticileri, Kültür ve Turizm, Sağlık, Çevre ve Şehircilik, Ulaştırma ve Altyapı, Tarım ve Orman Bakanlıkları temsilcileri, IMEAK Deniz Ticaret Odası, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu, Deniz Turizmi Birliği, Turizm sektörünün üst düzey yöneticileri, Mavi Bayrağa katkı sağlayan Belediye Başkanları, Mavi Bayrak Ödül Törenine Ev sahipliği yapacak olan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve Ecetaş İnşaat San. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sema Ece ve Mavi Bayrak Ulusal Jüri üyeleri katılacaklar.

Dünya’da da turizmde ilk sıralara gelindiğini vurgulayan TÜRÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Tevfik Epikmen; ‘’Ülkemizin en önemli STK’larından biri haline gelen TÜRÇEV, Turizm sektörünün lokomotifi haline geldi. Her yıl çevre duyarlılığı, eğitime katkı projeleri ve Mavi Bayrak artırımı ile Dünya’da da turizmde ilk sıralara geldi. Fethiye’de bu yıl,  görkemli bir törenle çevre etkinliklerinde başarılı olanların teşekkür plaketleri verilecektir.’’ dedi.

145 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR