MARMARİS AKPARTİ İLÇE TEŞKİLATI İFTAR YEMEĞİ DÜZENLEDİ

MARMARİS AKPARTİ İLÇE TEŞKİLATI İFTAR YEMEĞİ DÜZENLEDİ

31 Mayıs 2019 Cuma 11:06 < SİYASET
Marmaris AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından her sene düzenlenen geleneksel iftar yemeği bu sene de İl Başkanı Kadem Mete ve il teşkilatı, MHP İlçe Başkanı Kemal Kalemci, meclis üyeleri ve vatandaşların katılımı ile gerçekleşti.
Marmaris Şehir Stadyumunda düzenlenen iftar yemeği için gelen konukları Marmaris İlçe yönetimi, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları kapıda karşıladılar.

 
İlçe Başkanı Ülgen iftarın ardından yaptığı konuşma” Geleneksel hale getirdiğimiz ve görevimiz süresince 4.sünü düzenlemiş olduğumuz programımızda bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Hep beraber daha nicelerini yapmak nasip olsun. Bu vesileyle şimdiden hepinizin bayramını kutluyorum “dedi.


  Başkan Ülgen’in konuşmasının ardından İl Başkanı Kadem Mete “ Öncelikle tüm Marmaris teşkilatına bu güzel organizasyon için teşekkür ediyorum ki bizleri bir araya getirdiler. Yarında malum Kandil gecemiz, kandilimizin de hayırlara vesile olmasını diliyorum. Hepinize şimdiden hayırlı bayramlar” diyerek İlçe Başkanı ile birlikte vatandaşlarla sohbet etmek üzere masalara geçtiler.
 
İftar programı yemek duası ile son buldu.
 
122 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR