Tüm Manşetler
FETHİYE MURT DERESİ ISLAHI 2. KISIM İŞİ’NDE SONA GELİNDİFETHİYE MURT DERESİ ISLAHI 2. KISIM İŞİ’NDE SONA GELİNDİ
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Muğla’da inşa edilen Fethiye Murt Deresi Islahı 2. Kısım İnşaatında sona gelindi. Proje tamamlandığında yerleşim yerleri ve zirai araziler Murt Deresi’nin taşkın zararlarından korunacak.
YAĞMUR SEL OLUŞTURDUYAĞMUR SEL OLUŞTURDU
Yağmur nedeniyle Atatürk Caddesi ve Dispanser Caddesi diye bilinen sokaklarda kısa süreli sel meydana geldi.
ULAŞIMDA DÖNÜŞÜME KAVAKLIDERE DE KATILDIULAŞIMDA DÖNÜŞÜME KAVAKLIDERE DE KATILDI
Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşımda dönüşüm projesine Kavaklıdere ilçesi de katıldı.
KORKMAZ GÜVEN TAZELEDİKORKMAZ GÜVEN TAZELEDİ
MHP 12. Olağan Kongresi Muğla Öğretmenevinde MHP Muğla milletvekili Mehmet Erdoğan’ın da katılımı ile yapıldı. Kongreye Nobel Ödülü sahibi Aziz Sancar’ın kardeşi Tahir Sancar da katılırken, mevcut başkan Mehmet Korkmaz kongreye katılan 422 delegenin oyunu alan mevcut Başkan Mehmet Korkmaz güven tazeledi.
ORYANTALİST VE MİNİMALİST ÖZEL TASARIMLAR SERGİLENDİORYANTALİST VE MİNİMALİST ÖZEL TASARIMLAR SERGİLENDİ
Fethiye'nin gelini Mimar ve tasarımcı Emna Rached, özel tasarım ahşap eserlerini Göcek Skopea Marina'da sergiledi. Üç ay boyunca her hafta değişik tasarımların sergileneceği mini sergideki ürünler, yerli ve yabancı davetlilerin büyük beğenisini topladı.
EUROMOS ANTİK KENTİNDE KEP SEVİNCİEUROMOS ANTİK KENTİNDE KEP SEVİNCİ
ADIM Üniversiteleri Arkeoloji Bölümü tarafından her yıl farklı bir antik kentte düzenlenen mezuniyet töreni bu yıl Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Muğla’nın Milas ilçesinde bulunan Euromos Antik Kenti’nde gerçekleştirildi.
RODOS'A KAÇACAKLARDIRODOS'A KAÇACAKLARDI
Kaçış hazırlığındaki FET֒cüler sağlık kontrolüne gitti
TUR OTOBÜSLERİNE SIKI DENETİMTUR OTOBÜSLERİNE SIKI DENETİM
Muğla-Antalya karayolu Sakartepe rampasında tur midibüsünün kaza yapması ve 24 vatandaşın ölümünün ardından Muğla Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik ekipleri yaptıkları denetimleri daha sıklaştırdı.
ARTIK DUR DEMELİ !ARTIK DUR DEMELİ !
Hiçbir resmi yerde kaydı olmayan, künyesi yer almayan, arama motorlarındaki fotoları izinsiz ve telifsiz olarak kullanan haber sitesi adı altında açılan sitelerin artması işini doğru yapan gazetecilerin tepkisini çekiyor. Su Basın Yayın Reklam Ajansı Sahibi Serap Ülkü ‘Artık böyle sitelerin denetlenme zamanı gelmiştir’’ dedi.
BEŞKAZALILIK RUHU YAŞATILIYORBEŞKAZALILIK RUHU YAŞATILIYOR
Eski Fethiyeliler yemekte buluştu. 1920’li yıllardan bu yana Fethiye’nin gerçek yerli yaşayanları bir bir ebediyete göçerken, günümüzde halen yaşayan simalar eski turizmcilerden Fatin Ergen’in düzenlediği yemekte bir araya geldi. Yıllardır görüşmeyen can dostlar yemekte buluşunca yılların hasretini giderip, nostalji yaşadılar.
27°MUĞLA
MUĞLA ⇓
İmsak 04:06
Güneş 05:46
Öğle 13:10
İkindi 16:58
Akşam 20:21
Yatsı 21:54
DÖVİZ KURLARI
USD 3.5603     EURO 3.9981     IMKB 97274     ALTIN 144,471