Tüm Manşetler
ÖĞRENCİLERLE TURİZMCİLER BİRARAYA GELİYORÖĞRENCİLERLE TURİZMCİLER BİRARAYA GELİYOR
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Marmaris Turizm Meslek Yüksek Okulu’nda " Kariyer Günü" etkinliği ile öğrenci ve turizmcileri bir araya getiriliyor.
Ziraat odaları hal fiyat belirleme komisyonunda olmak istiyoZiraat odaları hal fiyat belirleme komisyonunda olmak istiyo
Muğla Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu toplantısında, hallerde fiyat belirleme komisyonlarına Ziraat Odalarından temsilci alınması ve okullarda dağıtımı yapılan sütün yanında diğer narenciye ürünlerinin de dağıtımı yapılması istendi.
FATMA GÜL BEBEK DEVLET KORUMASINDAFATMA GÜL BEBEK DEVLET KORUMASINDA
Muğla’nın Dalaman İlçesinde öz annesi tarafından 9 günlük iken 4 bin TL’ye satılan Fatma Gül bebek hastanedeki tedavisinin ardından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce koruma altına alındı
Sema Ramazanoğlu Solun Kalesi Ege De Evet Rüzgarları EstirdiSema Ramazanoğlu Solun Kalesi Ege De Evet Rüzgarları Estirdi
AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Denizli AK Parti Milletvekilli Dr. Sema Ramazanoğlu, Muğla'da evet rüzgarlar estirdi.
“İstihdam’da hedef olan 30 bini geçip 50 bini bulacağız"“İstihdam’da hedef olan 30 bini geçip 50 bini bulacağız"
Muğla Valisi Amir Çiçek, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘3 üncü İnsan Kaynakları ve İstihdam’ fuarının açılışına katıldı. Vali Çiçek 30 olan istihdam hedefinde 3 ayda 10 bini bulduklarını, yılsonu itibari ile bu rakamın 50 bine ulaşmasını beklediklerini açıkladı.
'YENİ BİR ANAYASA VE YÖNETİM SİSTEMİ BEKA MESELESİDİR''YENİ BİR ANAYASA VE YÖNETİM SİSTEMİ BEKA MESELESİDİR'
Cumhurbaşkanlığı Halkla İlişkiler Daire Başkanı İlker Astarcı, “Yeni bir anayasa ve yeni bir yönetim sistemi beka meselesidir” dedi.
Bayhan, Üyelerimizle Birlikte Yeni Projelere İmza AtacağızBayhan, Üyelerimizle Birlikte Yeni Projelere İmza Atacağız
Bayhan, Üyelerimizle Birlikte Yeni Projelere İmza Atacağız
MİTSO, ESKİŞEHİR TARIM FUARINA GİDİYORMİTSO, ESKİŞEHİR TARIM FUARINA GİDİYOR
Mart ayında Milas'ın ve ürünlerinin tanıtımı için üç fuara katılan MİTSO, Ankara Turizm Fuarı dönüşünde ayağının tozuyla bu kez Eskişehir Tarım Fuarı'na katılıyor. 30 Mart - 02 Nisan tarihleri arasında Eskişehir'de düzenlenecek 7. Uluslararası Tarım Fuarı'nda MİTSO yine Milas halılarından, zeytinden zeytinyağına, baldan balığa Milas'ın ürünlerini tanıtacak.
ANKARA TURİZM FUARI BAŞARI İLE TAMAMLANDIANKARA TURİZM FUARI BAŞARI İLE TAMAMLANDI
Fethiye turizm sektörü paydaşları dün Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasında bir araya gelerek Travel EXPO Ankara fuarını değerlendirdi.
SEYDİKEMER ESNAF ODASI 3 YAŞINDASEYDİKEMER ESNAF ODASI 3 YAŞINDA
Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odasının Kuruluşunun 3. Yılı dolayısıyla Oda binası önünde düzenlenen törene çok sayıda davetli katıldı.
21°MUĞLA
MUĞLA ⇓
İmsak 05:28
Güneş 06:50
Öğle 13:18
İkindi 16:48
Akşam 19:34
Yatsı 20:50
DÖVİZ KURLARI
USD 3.6413     EURO 3.9113     IMKB 89417     ALTIN 146,482