Anasayfa » Magazin
İHSAN KARADEMİR, YAPIMCI OLDU
Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Şurup İhsan karakterini canlandıran oyuncu İhsan Karademir yapımcılığa başladı. Karademir'in ilk projesi Bahtiyar Bahtı Kara'nın çekimleri Muğla'nın Seydikemer ilçesinde tamamlandı.
SEYDİKEMER’DE GEZİP TOZUYOR
7 yıldır Kanal A’da yayınlanan ‘Gezelim Tozalım’ programı Seydikemer’de çekimlere başladı
ÜNLÜ OYUNCULAR ÇOCUKLUKLARINA DÖNDÜ
Bodrum’da bu yıl 6’cısı düzenlenen Türk filimleri haftası kapsamında ‘Deli Ormanlı’ filminin yönetmeni Murat Şeker, oyuncularından Sarp Leventoğlu ve Hakan bilgin çocukluklarına döndü.
KARDEŞLERİN MUTLU TÖRENİ
Muğla’nın Milas ilçesinde yaşayan 3 kız kardeş, gerçekleştirilen düğün töreniyle aynı anda dünya evine girdi.
HAYALLERİNE SU CAST AJANS'LA ULAŞTILAR
Seydikemer’de çekilen ve başrollerinde Kadir Çöpdemir, Yeşim Salkım gibi bir çok ünlünün yer aldığı komedi filmi Bahtiyar Bahtıkara filminde, SU CAST AJANS bünyesinden 23 kişi çeşitli rollerde sahne aldı. Yine yüzlerce figüran SU CAST Ajans tarafından sağlandı.
NEJAT İŞLER NİKAH ŞAHİTLİĞİ YAPTI
Ünlü oyuncu Nejat İşler Bodrum’da, belediyede çalışan Yasemin Karasoy ve Serdar Kaya’nın nikah şahitliğini yaptı.
SERDAR ORTAÇ TATİLCİLERİ COŞTURDU
Muğla'da Kurban Bayramı'nın 1’inci günü Bodrum’da konser veren ünlü sanatçı Serdar Ortaç, tatilcilere unutulmaz bir gece yaşattı.
ASENANIN DANSLARI BÜYÜLEDİ
Ünlü oryantal dansçı Asena yüzen diskoda yaptığı dans şovlarıyla büyük beğeni topladı.
SULTAN MARMARİS'TE TATİLDE
Türk sinemasının 'Sultan' Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal ve kardeşi Nazan Şoray ile birlikte bindikleri ‘Simay’ adlı yatla Güney Ege’de tatilin keyfini sürüyor.
AMERİKALI GELİNE YÖRÜK ÇADIRINDA KINA GECESİ
Muğla’nın Fethiye ilçesinde yaşayan emekli Ali- Özden Güner çiftinin Amerika’da matematik doktorası yapmakta olan oğlu Murat Güner (30) ile yine aynı üniversitede Türkçe dersleri vermekte olan Amerikalı gelin Abby Comtocktgay (28) 3 gün 3 gece süren Türk usulü düğün ile dünya evine girdiler. İstanbul’da Koç üniversitesinde mastır yapan Abby Comtocktgay ile tanıştıktan sonra arkadaş olan çift daha     Aktif Anket Yok...