Anasayfa » Kültür-Sanat
Marmarisli genç yazardan ?Ayasofya' romanı
Marmarisli genç yazardan ?Ayasofya' romanı
KAHKAHA DOLU "KADIN AKLI, ERKEK AKLI" SAHNEDE
Tiyatro Ak'la Kara'nın kahkaha dolu tiyatro oyunu "Kadın Aklı Erkek Aklı" 16 Ocak Salı, saat 20.30'da Armutalan Kültür Merkezi, Tarık Akan Sahnesi'nde.
Dalyan'da resim sergisi
Dalyan'da resim sergisi
SANATINI ASENA CEREN İÇİN KONUŞTURDU
Muğla’da, kanser hastası Asena Ceren Hoşman’ın kampanyasına destek için düzenlenen kermese katılan sanatçı Saba Sakarya, canlı performans sergiledi.
BODRUM CEZAEVİNDE TİYATRO GÖSTERİSİ DÜZENLENDİ
Adalet Bakanlığının bir sosyal sorumluluk projesi olarak planladığı “Son Kuşlar” isimli tiyatro gösterisi Bodrum Cezaevinde sahnelendi. Protokolle birlikte tiyatro izleyen hükümlü ve tutuklular keyifli anlar yaşadı.
BİR ÖDÜLDE SERAP ÜLKÜ ÖZDEMİR'E...
HAK-İŞ Konfederasyonu’nun VI. Uluslararası Kısa Film Yarışması ödül töreni, Ankara’da gerçekleştirildi. Gece de ödül alanlar arasında Muğlatürk İmtiyaz Sahibi Serap Ülkü Özdemir'de vardı. Özdemir en iyi oyuncu dalında ödül almaya layık görüldü.
7 BÖLGE BİR SERGİDE BULUŞTU
Milas’ta gerçekleştirilen etkinlikle beraber, Tutum, Yatırım ve Yerli Malı Haftası’nı kutlamak amacıyla Türkiye’nin 7 bölgesinden getirilen özel ürünler açılan sergide buluştu. Yedi bölgenin kendine has ürünlerine Milaslılar yoğun ilgi gösterdi.
MAHKUMLARDAN TİYATRO GÖSTERİSİ
Dalaman Açık Ceza İnfaz Kurumu mahkumları “Dinamik Huzurevi” isimli tiyatro oyununu sergiledi. Dalaman Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda sahnelenen oyunda hükümlüler, tiyatro sanatçısı Günay Turgut ile birlikte yer aldı. 5 ay süresince Turgut ile çalıştıktan sonra oyunu sahneleyen hükümlülerin performansı izleyenlerin beğenisi kazandı.
MUĞLA E TİPİ CEZAEVİNDE ‘SON KUŞLAR’ SAHNELEDİ
Muğla E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda Sait Faik Abasıyanık’ın ‘Son Kuşlar’ eseri, tiyatro sanatçısı Turgay Tanülkü ve ekibi tarafından sahnelendi.
MİŞTİ 28. YILINI KUTLUYOR
Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu (MİŞTİ) 28. kuruluş yılını Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonunda düzenlenecek tören ile kutlayacak.