Anasayfa » Kültür-Sanat
MSKÜ'de Hat ve Kaligrafi sergisi
MSKÜ'de Hat ve Kaligrafi sergisi
MSKܒde Hat ve Kaligrafi sergisi
Hat ve Kaligrafi sanatçısı Harun Üzer, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi AKM fuayesinde hat ve kaligrafi sergisi açtı.
Sıradışı restoran müşterilerinin dikkatini çekiyor
Muğla'da, "Ormancı" türküsünde adı geçen Çaybükü Mahallesi’ndeki 150 yıllık tarihi değirmen, restore edildikten sonra sergilenen antika eşyaları ve yapılan sanatsal çalışmalarla sıra dışı bir kültür sanat merkezine dönüştü.
GALİNA VALE BÜYÜLEDİ
Milas Belediyesi organizasyonu ile 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününde Milaslı kadınlarla buluşan dünyaca ünlü gitarist Galina Vale performansı ile salonu dolduranları büyüledi.
“Sanatta Kadının Eli” Temalı sergi açıldı.
Fethiye Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle Erasta Alış veriş Merkezinde “Sanatta Kadının Eli” temalı resim sergisi açıldı.
Dereceye giren fotoğraflar Bodrum'da sergilendi
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının düzenlediği Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışmasında dereceye giren fotoğraflar Bodrum’da sergilenmeye başladı.
?Okul-Sektör Buluşması'na yoğun katılım
?Okul-Sektör Buluşması'na yoğun katılım
TİYATRODA KISA MOLA
Düzenlediği çeşitli aktivitelerle engelli bireylerin topluma kazandırılması konusunda uğraş veren Muğla Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bir ilk olan Kısa Mola hizmetinden yararlanan engelli vatandaşları ‘Bize Gülmek Lazım 2’ adlı tiyatro oyununa götürdü.
DORMEN SAHNEDE DEVLEŞTİ
Tarık Akan Sahnesi, 89 yaşındaki tiyatro duayeni Haldun Dormen'i ağırladı. Tüm biletlerin satıldığı gösteri sonunda, seyirciler oyuncuları dakikalarca ayakta alkışladı.
Hayallerini tuvale yansıtıyorlar
Hayallerini tuvale yansıtıyorlar