KOCADON; “CEKETİMİ ASAR SEÇİMİ ALIRIM DEVRİ BİTTİ”

Kocadon; “Ceketimi Asar Seçimi Alırım Devri Bitti”

08 Mart 2019 Cuma 17:30 < SİYASET
Demokrat Parti  Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Mehmet Kocadon, 31 Mart yerel seçimleri çalışmaları kapsamında Muğla Gazeteciler Cemiyeti ‘ni ziyaret etti.
 

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Demokrat Parti (DP) Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Mehmet Kocadon çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Seçim çalışmaları kapsamında bir takım ziyaretlerde bulunan Başkan Adayı Kocadon, Muğla Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.
 
Kocadon, halkın haber alma teminatı olan basın mensuplarına kolaylıklar dileyerek, “ Ben yeni bir Büyükşehir Başkan Adayı değilim. Ben üç yıldır adayım. Bütün Muğlalı hemşerilerim ve Muğla’mızda görev yapan yerel ve ulusal basınımız beni çok yakından tanır. Şimdiye kadar basınla en iyi geçinen başkandım diyebilirim. Basın beni kimi zaman övdü kimi zaman eleştirdi. Ben hiçbir zaman bir gazeteci arkadaşımı arayıp da beni neden eleştirdin demedim. Şu ana kadar birlikte çalıştığımız ve çalışacağımız tüm basın mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum .”
 
Kocadon; “Ceketimi Asar Seçimi Alırım Devri Bitti”
 
Muğlalıların artık son noktayı koyacağını söyleyen Demokrat Parti (DP) Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Mehmet Kocadon; “Muğlalılar bu seçimde yeter artık diyecek. Bu seçim güzel bir seçim olacak. Ceketimi asar seçimi alırım devri bitti.  Ben seni milletvekili yaptım, sen beni büyükşehir belediye başkan adayı yaptın, hiçbir değişim olmadan bu süreçleri götürelim anlayışı var. Körler sağırlar birbirini ağırlar. Zaten değişim olmayan yerde gelişim de olmaz. Birlik beraberlikte olmaz.  Muğla değişim istiyor. Muğla’da bir rüzgar esiyor. Hem kendime hem partime hem de vatandaşlarıma güveniyorum.  Bu seçimi çalışan, üreten, vatandaşı için koşan alacak. Kibir ve büyüklük bu seçimde yenilecek. Seçmen artık yoruldu. Seçimlerde adaylar işi götürecek, partiler değil.
 
Adaylık süreci ve seçimlere ilişkin karşılıklı görüş alışverişlerinin ele alındığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Muğla Gazeteciler Cemiyeti başkanı Süleyman Akbulut; “Sizleri seviyoruz, basın dostu olduğunuzu çok iyi biliyoruz. Bu anlamda ziyaretinizden dolayı memnuniyet duyduk.” Dedi.
 
229 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR     Aktif Anket Yok...